Deflagyn, máte zkušenost?

klllarinka01
4. kvě 2017

Mate nekdo zkusenosti z Deflagynem? Zajimalo by me jestli to funguje. Gynekolog s tim zadne zkusenosti bohuzel nema..

andreazadinova
Autor odpověď smazal
Zobraz
andreazadinova
28. únor 2019

Ahojky, tak jsem dnes volala na výsledky a konečně v pořádku 🙂🙂🙂🍀🍀🍀 Ale byl to běh na dlouhou trať. Poprvé jsem je brala po špatných výsledkách 3 dávky, poté další kontrola dopadla špatně, tak jsem nasadila opět 3 dávky, poté kontrola, bylo zlepšení ale stále to nebylo v pořádku, tak jsem nasadila opět 3 dávky a teď konečně v pořádku. Do toho jsem brala po celou dobu léčby Drags Imun.
Držím Vám co berete deflagyn, ať Vám to pomůže. Ale jestli to po těch 3 dávkách Vám to nedopadne dobře, nezoufejte a jeďte další cyklus nanovo. Vyplatí se to🙂

lauranika
28. únor 2019

@andreazadinova uzasna sprava tesim sa a blahozelam 🙏🍀🍀🍀🙂

iva.kodetova
18. bře 2019

Ahoj, nevíte prosím někdo jak je to s bazeném při používání deflagynu? Doktor mi kvůli výsledkům doporučil jeho použití... pročetla jsem příspěvky a zkusím to. Akorát máme zplacený kurz plavání s batolaty, tak nevím jestli by to bylo např.s tamponem možné dokončit...🙄
Tak zda nemáte někdo zkušenost... Děkuji!!!

andreazadinova
19. bře 2019

Koupání nevadí, ale ten tampón bych se docela bála ☹

andreazadinova
19. bře 2019

@lauranika Děkuji moc 🙂

iva.kodetova
19. bře 2019

@andreazadinova Díky!🙂

jeanette_91
24. bře 2019

Ahoj, chci se zeptat. Mela jsem Mirenu, po jeji vymene nastaly obrovske problemy, ktere skoncily nalezem LSIL a HPV16. Mirenu jsme vytahli, bolesti ustaly. Pak mi byl doporucen DeflaGyn, ten beru ale bolesti se vratily. Je mozne, ze jsou bolesti spojene s procesem hojeni diky deflagynu? Dale, zabarveni gelu je zpusobeno oxidaci nebo se jedna o krev ze sliznic? Moc diky.

andreazadinova
24. bře 2019

@jeanette_91 Já během používání žádné bolesti neměla, takže nevím, ale radši bych to řešila s doktorem. Někoho při braní Deflagynu může trochu bolet v podbříšku, ale velké bolesti asi od toho nebudou. Jinak barva je trochu světle narůžovělá. Držím pěsti 🙂

acnats
28. srp 2019

Ahoj,tak mám stejný problém,jsem po dvou konizacích a mám opět výsledky špatné.Doktor mi doporučil bud Deflagyn a nebo Papilocare,je tu někdo kdo má vyzkoušený i druhý lék?Navíc mám roztroušenou sklerozu,takže moje imunita je na tom hooodně špatně☹.Díky za info

janajanajanulka
14. říj 2019

@acnats ahoj zrovna řeším to samé. Zítra si jedu k dr.pro deflagyn a k tomu mi doporučil užívat isoprinosine 3x2tablety. Mám od homeopata také nějaké přípravky na podporu imunity tak musím zjistit jestli to vše můžu užívat s tím isoprinosinem. Zatím se v tom plácám a jsem spatna z toho, ze zase něco řeším. Má imunita je na bodu mrazu bohužel. Mám potvrzené hpv a změny na čípku. Jsem z toho špatná, ale trošku mě uklidnily komentáře zde. Jinak mě sledují také na podezření na RSku. Tak držím palce a zároveň budu ráda za jakékoliv nové zkušenosti s léčbou hpv, čípku atd.

mikinka77
1. říj 2022

@venes užívám teprve týden, pomohl vám?