Depilace. Jaké žiletky a přípravky se Vám osvědčily na intimní partie?

geilinka
3. led 2020

Ahoj. Omlouvam se za mozna hloupy dotaz ne uplne zdravotni povahy.

Jake pripravky ci ziletky se osvedcily pro intimni partie a holeni celkove?

Doted jsem pouzivala pansky strojek se ziletkami wilkinson.

Bohuzel posledni rok dva mi nic nesedi. Vyzkousela jsem snad vsechny peny na holeni i milion petset druhu damskych i panskych ziletek a po vsech se dostavi silene svedeni oholene kuze. Potrebuju hlavne neco bezbolestneho co idealne vydrzi dele nez 24hodin ....s ruznymi druhy i znackami to bylo silene. ...mate nekdo radu? Zkousela jsem i potom namazat kuze mesickovou masti, ale zadny efekt.

natysnovec
3. led 2020

📌

alcar
3. led 2020

Ja pouzivam Venus Breeze. Nemusi se uz pouzivat pena nebo gel na holeni. A ja osobne po holeni pouzivam vodu po holeni (panskou kolinskou)...par sekund to stipe jak blazen, ale nedelaji se pak pupinky. A jeste hodne pomaha holit se po smeru chloupku, ne do protismeru.

blondynka400
3. led 2020

@geilinka https://www.notino.cz/philips/satinshave-advanc...
Zkus toto. Mnohem lepší, než běžné holení.

legelata
4. led 2020

Pansky Gillete Mach. Zatim jsem lepsi neobjevila, damske mi prijdou radove horsi 😷

amazonkajanik
4. led 2020

@geilinka používám elektrický zastrihovac od brownu, který umí jak depilaci tak epilaci. Po ziletkach mě vždycky svedilo,bez ohledu na použitou pěnu. Strojek nic nedrazdi, efekt téměř stejný jako ziletka.

sudylichozrout
4. led 2020

@legelata Take tak. Pouzivam Mach 4 a uplna parada 🙂

makronka222
5. led 2020

Po oholeni ziletkou na intimni mista nahazet detskej pudr. To teda pomaha me. A taky pouzivam pansky ziletky Gilette Mach ,,neco,,