Dlouhé špinění, co s tím?

pumpi
24. lis 2015

Před 14 dny mi měsíčky přešly do špinění a celou tu dobu lehce špiním, občas s malými sraženinami krve. Žádné bolesti nemám, jenom je to obtěžující a nikdy se mi to ještě nestalo.

pavlisak
24. lis 2015

Ahoj, Já jsem to taky řešila, dokonce několik měsíců. Byla jsem s tim u mudr a ten mi dával injekce aby to přešlo. To mi nepomohlo tak jsem musela jít na kyretáž a od to doby mám od toho klid..

aventas
24. lis 2015

Já to měla taky a po třech týdnech mi to přešlo samo

evulinkab
24. lis 2015

Šla bych k doktorovi, normálni to neni a muže to znamenat cokoliv-od hormonálni nerovnováhy po myom v deloze...

lenusaak
25. lis 2015

já to měla obráceně, špinila jsem 11 dní před měsíčkama , než se mi rozjely takový na jaký jsem zvyklá🙂 pokud užíváš nějaké hormony na upravu cyklu nebo na dozrávání vajíček, může to být z toho , mně to alespoň tak bylo vysvětleno. Užívala jsem na dozrávání vajíček a tak vznikla hormonální nerovnováha .. tak snad to nebude nic važnýho 😕

pety91
25. lis 2015

Já bych si udělala gravitest, potom když to nepřestane během třeba 7-14 dnů, tak bych se objednala na gyndu.

kakia88
14. led 2016

já špiním klidně i 12 dní před měsíčkama :( mám zvýšenou hodnotu prolaktoinu...bojuju s tím asi Třičtvrtě roku od vysazení HA. nejprve jsem měla od dr agnucaston, ale beze změny,řejla bych ,že to bylo ještě horší.dnes jsem byla na gyndě znovu, změnila mi prášky na medicriptine...jsem z toho úplně rozhozená :(

aklin
14. led 2016

U mě zcela normální špinění a lehké krvácení 10 dní před MS a pak mi přijde na jakou jsem zvyklá. Je to způsobené nepravidelnou MS.

fjjjsm
26. led 2016

Úplně totéž... Byla jsem u lékařky, prý hormonální disbalance... Jenže už to trvá tak 8 měsíců a je to fakt nepříjemný... Asi jsem neporadila, jen - je nás víc :( 🙂