Dlouhotrvající problém s mykózou. Máte podobnou zkušenost?

kvetuska145
4. čer 2020

Ahojte, jsem už fakt bezradná. Od prosince me trapi bolesti v podbrisku, bily vytok a caste moceni. A je mi šilens zima na nohy😏😏 Na urologii jsem byla uz 2x vse v poradku, poslal me k moji gynekolozce. Ji jsem vsechhno rekla a udelala mne jenom ultrazvuk, zadne stery nic, a rekla mi že to mam v hlavě. Snazime se o mimi a chci byt v pohodě. V prosinci jsem potratila a děje se mi to od té doby. Dala mi před dvema mesici mycomax, ale dam si ho, 14 dní dobrý a zase to prichazi. Fakt uz nevim, jestli to fakt mam v hlavě nebo co mam dělat. Chtěla jsem se zeptat, jestli neznate soukrome urogynekologicke centrum, kde by me vzali i bez doporuceni? Nejlepe jihomoravsky kraj. Na urologii, mi doktor rekl, ze mam prijit co mi moje dr vysetri a napise, rekla mi jenom, ze mu mam rict, ze mne tu cystoskopii muze udelat. Ale on chtel nejake papiry proste od ni, a ona mne nic nedala. Jsem z toho uz na vetvi, me rozciluje akorat, to caste moceni. Kamkoliv prijdu hledan wc🥺 Nemate prosim nekdo podobnou zkušenost?🥺

tasimia
4. čer 2020

@kvetuska145 a léčí se i partner?

kvetuska145
autor
4. čer 2020

@tasimia lecil se ale ted uz dlouho zase ne. Predtim mel jenom mast. Dr mi to ani nenabidla 😏

tasimia
4. čer 2020

@kvetuska145 Kdyz léčíš sebe, musíš i partnera. Možná proto se ti to vraci.

versatilka
4. čer 2020

Mně zabrala plošná polykací antimykotika, kůru jsem měla na 5 měsíců.. Rok jsem se trápila na mastičkách, probiotikách, dietách a pomohl mi až nový doktor. Od té doby mám pokoj.

kvetuska145
autor
4. čer 2020

@tasimia a to mu staci mast nebo prasky ? Da se vubec v lekarne neco takoveho koupit, nebo rict dr? 😇
@versatilka taky jsem nad tim premyslela, ze si proste zajdu jinam😏 uz jsem tam tenhle rok byla po treti a vzdy jenom ultrazvuk s to je vsechno😫 snazime se uz skoro 2 roky o mimi a je mi to proste neprijemny no😥

kvetuska145
autor
4. čer 2020

@versatilka dr mi rekne nic tam nevidim to mate v hlavě. Ale co mam delat kdyz do toho potratu v prosinci, jsem zadne problemy nemela, a asi nejsem hloupa a poznam to😔

versatilka
4. čer 2020

doktor by měl udělat stěry.. Je to lék na předpis, partnerovi stačí mast. A rozhodně by vám lékař neměl tvrdit, že máte problémy v hlavě, ne že by to tak nemohlo být. Ale nejprve vás musí řádně vyšetřit a ne takto odbýt.

kvetuska145
autor
4. čer 2020

@versatilka ja ji to chtela minule rict, ale bylo tam moc lidi a prisla mne uplne zmatena😞 ale s hlavou to mam v poradku, ja na to vubec nemyslim, nijak se neomezuju a dodelavam si jeste jednu skolu, takze jsem az az zaneprazdnena, a pred tim jsem taky na to vubec nemyslela a prislo to. 😇 akorat nez jsem zjistila, ze jsem tehotna, tak jsem byla u ni stemahle problemama a od te doby to mam porad. 🤮

baarus21
4. čer 2020

@kvetuska145 ahoj...ja teda nevim z jake priciny to mas ty. Ale me to trapilo 10 a vic let. Cipky, masticky, bile jogurty, sukne, bavlnene prádlo, zmena doktora, vyplachy, intimni mydla a gely.....nic.... nepomohlo mi vubec nic. S tema cipkama to byli stejne jako u tebe...dobrala jsem a za tyden byla znovu na gynde, nekonečný příběh 🙄🙄 do toho jeste dvakrat zanet vaječníků. No rikala jsem si, ze s takovou se moje sance na otehotneni dost snizuje. Az jsem narazila na typ, ktery jsem jeste nezkousela. Umyvat se jen vlaznou vodou....zadny mýdlo,gel, intim, chilli apod. A svete div se, od te doby ma pokoj....cekam miminko a mykozu jsem nemela uz tak 3roky 👍 tak preju hodne štěstí....vim co to je s tim bojovat

kvetuska145
autor
5. čer 2020

@baarus21 dekuju moc🥰 ja mela polykaci antimykotika a na 14 dni pokoj a zase zpatky, nemam jako sileny vytok nebo neco, ale proste citim porad tlak v podbrisku a tim se mi chce castou na malou🥺 uvidim no, tenhle mesic jsem dobrala posledni, tak nebudu uz nic delat, a treba to prejde.

jsme
5. čer 2020

Měla jsem to podobně, samozřejmě než jsem se dostala k dr tak buď se to samo uklidnilo nebo mi dala čípky a nashle. Tak jsem začala pít denně 2 lžíce jablečného octa a brala Candystop. Od té doby ťuk ťuk je klid už rok a půl 🤷‍♀️

blabloblu
5. čer 2020

@kvetuska145 jedna starší paní doktorka mi kdysi řekla, že by bylo lepší se v klíně neholit, případně aspoň ne nějak moc; jinak bych zvážila návštěvu jiného lékaře, omezila bych sladkosti, pečivo, víc pila a zařadila nějaké ženské bylinky (kontryhel, řebříček, jetel, kokoška...) + bych se držela v teple 🙂 když mám před měsíčkama, potřebuju se chumlat, nosit teploučký ponožky a být v měkký posteli, pod dekou; možná bych i mrkla na nějaký brusinkový šťávy, případně doplňky 🙂 hodně zdraví ;)

(jo a mimochodem, nemoci v tý hlavě často bejvaj, možná spíš vždycky, to jen tak mimochodem, vzala bych to v potaz, nechci rozhodně nic shazovat ani bagatelizovat)

baarus21
5. čer 2020

@kvetuska145 jasny vsak uvidis, treba uz to bude dobre. Jinak mě jeste napada. V krvi jsem mela parazity, co prave tohle způsobují, super je na to Entizol...ale je na předpis no. Tak drzim pesti

kvetuska145
autor
5. čer 2020

@jsme
@blabloblu
@baarus21
Holky dekuju moc za rady 😊 ja to prave nejak už vytíovala, že se mi to po sladkem spouští, tak jsem to uplne vyradila, samozrejme nekdy si dam ale malo. Jsem ted casto unavena, bez toho cukru😂😀 kontryhel a malinik piju🥰 takze tomu necham volny prubeh a nejak to dopadne. Snoubence budu mazat a snad to dobře dopadne😊

tralala75
9. čer 2020

zánět jsem měla taky, vše souvisí s imunologií, doporučuji MUDr. Madara z Arepimu

tralala75
9. čer 2020

původne působil v Podolí, ale pak přešel do jiného zařízení

varecka246
9. čer 2020

Mě strašně pomohl wobenzym

mari90
26. čer 2020

Mykozu jsem měla od dubna. Lékař mi dal vše možné a akorát se to dole celé rozhodilo. Teď mě už asi tři týdny trápí vaginální sucho, asi z toho co vše jsem měla to tam je rozhozené. Minulý týden jsem pořídila oregánový olej, prý je to na tyhle problémy zázrak, tak jsem zvědavá. Ale pokud to lékař nedělal stěr kvasinky to být nemusí