Dobrý gynekolog v Mladé Boleslavi a okolí

treperenda
22. črc 2015

Ahoj,rada bych změnila gynekologa, ale vybraná MUDr.Novotná už bohužel nebere nové klientky. Kdo jste s kým spokojen? Diky

eorien
22. črc 2015

Ahoj,
vyhlášení jsou MUDr. Sochůrek v Modré hvězdě a MUDr. Čepelík na škodovácké poliklinice. K oběma je ale třeba si zavolat, netuším, jestli berou 🙂 Když jsem přecházela, chtěla jsem k doktorce - ženě, ale dnes už bych raději zkusila právě doktora Sochůrka, absolvovala jsem u něj prvotrimestrální screening a byl opravdu příjemný a profesionální. I prostředí ordinace je příjemnější než třeba na poliklinice...

indigirka
24. črc 2015

Já jsem spokojená s Trhoňovou, u Sochůrka i Čepelíka jsem byla na UZ v těhotenství a oba na mě působili příjemně.

ivussska
24. črc 2015

Já chodím k dr. Koutníkovi a nemohu si stěžovat, ale netuším jestli bere. Jinak k Sochůrkovi na screeningy v obou těhotenstvích a taky spokojenost.

lenouss
24. črc 2015

Já také chodím k dr. Koutníkovi a mohu jenom doporučit!

eliiiik
20. zář 2015

je potřeba se ohlási na screening kdýž mám doporučení od p. čepelika a jenom mi řekl at za 10dni si dojdu k mudr. sochůrkovi?..

eorien
20. zář 2015

@eliiiik Určitě. Musíš se nejprve objednat na odběr krve a vyšetření, cca 10-11 týden, kdy doktor Sochůrek zkontroluje jestli je u miminka vše v pořádku (vyšetření obvykle ještě spodkem). Pak tě rovnou objednají na ultrazvukovou část screeningu...Takže doporučuju zavolat s předstihem, obvykle tam mají dost lidí...

eliiiik
20. zář 2015

@eorien Takže kdýž dr.čepelik mi řekl at tam jdu za 10dní tak nemám mám zavolat?.. býla jsem na gýnde po dlouhé dobe dotoho mi rekl že jsem tehotná a ještě že čekám dvojčata. tak jsem býa tak v šoku ale vím že řekl za deset dní dojdete na screening .. mmmm tak kdýž už tam mám cestu mýsíte že se nebude zlobit kdýž ve tam zastavim a obednám osobne ....

eliiiik
20. zář 2015

@eliiiik a po deseti dnech jsem v 8-9týdnu..

eorien
20. zář 2015

@eliiiik Je určitě lepší si tam zavolat. Není třeba tam chodit, mají tam obvykle tolik lidí, že je to pak i zdržuje, telefon si sestra vyřídí v klidu. Oni sami ti řeknou, kdy máš dorazit na první vyšetření, v 8-9 týdnu je to dost brzy, myslím že fakt objednávají až tak na 10-11 na krev a pak na ultrazvuk 13-14...