Dvě dělohy, jeden čípek. Nevím, co s tím

danad
28. zář 2006

Holky najde se někdo,kdo má jako já dvě dělohy,ale jen jeden čípek?Vím to teprve od tohoto týdne,tak nevím co s tím-) ☹

katkasu
1. únor 2016

Holky vcera jsem se znamejma a malou absolvovala cca 5ti km prochazku no kdyz jsme se vracely domu uz jsem mela dost a krece a pichani v podbrisku.Dala jsem si magnesko a ulevilo se mi celkem.ale dnes se mi do toho jeste dost bolestive probrala polovyrostla osmicka opet k zivotu takze necitim pul hlavy ucho i uzlina citlive jak blezen ale to brisko poboliva taky porad....holky mam strach jestli jsem nejak neprestrelila vcera a nepotratim :(

371985
3. únor 2016

Ahoj holky,chtela bych se k Vam pridat.Prodelala jsem samovolny potrat v 17 a 12 tydnu,vse zacalo krvacenim vetsinou od toho 6 tydne.Vsechny vysetreni mam za sebou,ted me ceka laparoskopie a hysteroskopie.Doktorka u me poprve videla dvourohou delohu.S pocetim problem nemam.Je mi 30 a mimco zadne jeste nemam:( Mam hrozny strach aby se to neopakovalo.

surim
3. únor 2016

@371985 ahoj, to me mrzi, musi to byt tezke, ani si to nedovedu predstavit.. Mne poprve take rikali, ze nikdo nevi, jak bude deloha fungovat, jestli se bude dobre roztahovat a tak.. Strachovala jsem se cele tehotenstvi, nejdriv potratu, pak predcasneho porodu.. Ale v pripadech, kdy jsou delohy dve uplne oddelene s potraty problem nebyva, to spis kdyz je v deloze jen castecna prepazka, tak to dela problemy.. Tak at vysetreni dopadne v ramci moznosti dobre!
@katkasu snad uz je lepe! Ja jsem ted zacala chodit do prace a musim rict, ze v tom vsem shonu uplne zapominam, ze mi je spatne od zaludku 🙂

katkasu
3. únor 2016

Surim dekuju za optani.No porad mi je jaksi divne a nebyt magnesia tak nevim.Jsem z toho uz unavena.Tak moc bych chtela byt jako normalni tehulky...

katkasu
3. únor 2016

@371985 tady se dozvis dost veci a holky i poradi.Ja bohuzel nemam s timto zkusenost mam uterus duplex tak to mam jinak.Chapu tvoje pocity a to ze informaci je malo je taky k nasrani.Ja nez nasla tuhle skupinu tak mi net nabizel jen zahranicni clanky a pod...a nebo par odborych vet z wickipedia.No je k to vzteku.Ja ti preji abych narazila jako ja na ty spravne doktory a vedely jak ti maji pomoct a daly ti plnohodtne sance na zdrave miminko.

katkasu
6. únor 2016

Holky tak od ctvrtka krvacim z druhe delohy.Prej je mimi v poradku a nemam se bat ale mam naordinovanej klid. rezim.A je fakt ze me to dole tak boli ze nejsem ani niceho schopna.No v pondeli jdu na kontrolu no a prej je mimi velky jakoze vetsi nez by melo byt tak se bojim aby mi to deloha ustala

kminek
7. únor 2016

@katkasu držím pěsti ať to dobře dopadne :-*

surim
7. únor 2016

@katkasu taky drzim palce, to jsou veci s tou druhou delohou.. Mne ceka kontrola zitra..

katkasu
7. únor 2016

Holky dik.Zitra dam vedet co je novyho....stale krvacim a od vcera me neni dobre od zaludku...takze bezva stav :/

mainmyska
8. únor 2016

@katkasu Držím všem palce! 🙂

371985
14. únor 2016

Ahojky,jak jsi dopadla s tim krvacenim?

katkasu
14. únor 2016

Ahoj.Tak prej krvacim z druhe prazdne delohy a mimi je ok....stale spinim stejne a stale mi neni moc dobre ale uz chodim ven a ptoste delam opatrne aktivity vseho beznyho druhu.Douf ze dr. Ma pravdu a nic to neni.ted mam strasaka cislo dve...v utery jdu na prvni screening a hrozne se bojim aby to bylo v poradku...ja jsem si ty tri mesice tak zkusila ze nechci aby to bylo zbytecne....jsem hrozna,vzdy myslim jen na nejhorsi :/

surim
15. únor 2016

@katkasu drzim palce na zitrek, ja jdu ve ctvrtek 🙂

katkasu
15. únor 2016

@surim dej vedet jak si dopadla

371985
15. únor 2016

Holky drzim Vam moc pesti a verim,ze vse dopadne,uz se budu snazit myslet jen pozitivne,ale po tech hroznych zkusenostech s dvema potraty to moc nejde.Ja jdu ve ctvrtek do fno Ostravy na konzultaci kvuli te laparoskopii,tak jsem zvedava co mi rekne.

katkasu
17. únor 2016

Tak jsem tu.Takze utz dopadl dobre vse ok a pry to bude asi holcicka.Vecer mi volali vysledky a mam snizenou hladinu papp hormonu takze me cekaji tripl testy a znova dalsi bioch. Screen. Na prenatalu...tam to vse zprumeruji a uvido se co dal....uplne me to vyvedlo z rovnovahy ale papp sam o sobe co jsem se docetla nic moc neznaci krom vetsi moznosti potratu coz vim ze mam a aby toho nebylo malo vecer se dostavilo misto spineni krvaceni a jeli jsme na pohotovost.Poslali me domu musim lezet a doufat ze se to nezhorsi jinak spital.Mimi je ale zatim prej v poradku.Holky co vy na to?Mate nekdo zkusenost s papp?

surim
18. únor 2016

@katkasu ahoj, tak u nas vse v poradku 🙂 v prvnim tehotenstvi mi vysla hrozne nizka hodnota volneho hcg, take to neznamenalo riziko nejake geneticke vady, ale kdyz uz jsem neco malo nasla, tak spis zvysene riziko potratu.. Sla jsem pak na dalsi odber krve v 16. tydnu, udelali integrovany test a ten vysel dobre.. Doktorka mi rikala hned, ze to nic zvlastniho neznamena..

surim
18. únor 2016

@371985 drzim palce!

katkasu
18. únor 2016

Dekuju....nejvic me desi to krvaceni mam strach aby to deloha ustala ja totiz nevim jestli je mimi v te stejne nebo v te mensi a tak beru magne b 6 a nevim prave s kym se poradit atak nikoho jinyho krom vas tady nemam kdo by si prosel nebo prochazi tim stejnym

surim
19. únor 2016

@katkasu nekde jsem cetla, ze druha deloha si "nemusi vsimnout" tehotenstvi v druhe deloze a pravidelne menstruovat.. Ale musi to byt napor na nervy, snad to brzy prejde..

surim
19. únor 2016

http://www.uterusdidelphyshelp.com
Tady jsem nasla spoustu zajimavych informaci o zdvojene deloze..

katkasu
19. únor 2016

Ja anglicky moc dobre neumim a google z toho udelal clanek "ach ta cestin" :( to se tam zaregristrujes a pak se dostanes do tech diskuzi a tak?

surim
19. únor 2016

http://community.babycenter.com/post/a24459135/...
Tady je treba diskuze o tom krvaceni z druhe delohy..

surim
19. únor 2016

@katkasu jde to i bez registrace, koukni pod zalozku "chat", tam jsou ruzne dotazy atd.

katkasu
19. únor 2016

Ok dikrknu na to.... 🙂 moje druha deloha ma ze me spis dobrej den mi prijde.Jednou spini pak zas pak 14 spineni pak rovnou krvaceni dnes jakoby nic od rana....nechapu

katkasu
19. únor 2016

Ja se trochu desim toho ze mimi je ted v te druhe deloze....ta je pry mensi.tak jako aby ten napor ustala ...kdyz u prvni mi praskla boda uz ve 33tt tak aby to yed nebylo horsi.To je tak jediny z ceho mam strach

mainmyska
22. únor 2016

Ahoj holky! Chtěla jsem se zeptat, prodělala jste některá laparoskopii za zjištění průchodnosti vejcovodů v těch našich dvou dělohách? Jeden doktor mě na to posílá, druhý je názoru, že počkat ještě půlrok a pak rovnou IVF...tak nevím, co si vybrat.. Díky!

kminek
22. únor 2016

@mainmyska Ahoj, ja teda ne, ale urcite bych sla prvni na to zjisteni pruchodnosti vejcovodu. Znam plno holek co pak diky tomu otehotnely v pohode 😉 Drzim pesti.

371985
23. únor 2016

Ahoj holky,pomalu se pripravuji na operaci odstraneni septa..doktor mi doporucil gel proti srustum,nemate s tim nekdo zkusenosti?I tak mam z operace strach abych v pohode donosila mimco.

surim
2. bře 2016

ahoj holky, tak je to tu.. 15. tt a zacina mi tvrdnout deloha :( Uvidime, jestli pomuze magnesium.. v minulem tehotenstvi to zacalo podobne a od 24. tydne jsem byla na neschopence a nesmela nic.. Coz je otazka, jak bych to ted s malym raraskem mela provest.. Tak snad bude mimi v pohode..