Dvě dělohy, jeden čípek. Nevím, co s tím

danad
28. zář 2006

Holky najde se někdo,kdo má jako já dvě dělohy,ale jen jeden čípek?Vím to teprve od tohoto týdne,tak nevím co s tím-) ☹

petranesl
3. kvě 2018

@vsichni Tak jsem dnes podstoupila diagnostickou hysteroskopii přímo v Sanatoriu Pronatal. Zjistili, že ta přepážka nemá nikde žádnou mezirku, takže to je rovnou na ,,velkou'' anestezii.. kvůli dovoleným budu objednávat termín někdy na konci června asi na červenec - podle cyklu.. Tak snad to dopadne dobře...

fujarka22
16. kvě 2018

Ahoj,i ja mam vvv delohy.Jsem po porodu mrtveho miminka ve 31tt ale tam byl asi duvod jiny - maly stradal,byla asi nejspis spatna placenta ac lekar ani nevylucuje vadu delohy.Nicmene jsem ted tehotna ve 12tt a dle doktora mam bud uterus septus nebo duplex.O uterus duplex tu ctu docela pozitivni konce ale u septa moc ne tak mam strach....Dalsi ztratu bych uz nezvladla ☹

pedrovina
5. dub 2019

Ahojte, neviem, ci sa mi este niekto ozve, ale nikde som nenasla info k tomuto. Otehotnela som a na utz mi lekarka zistila prepazku v maternici (asi subseptum, ale nebola si ista, nevie aka je velka). Som v 8. tyzdni a mame aj srdiecko, lekarka si mysli, ze sa asi na septum babatko neuchytilo, ale chcem sa spytat, co mi este tym padom hrozi? Ona tvrdi, ze ak by sa uchytilo, uz by som do tejto doby potratila, takze sa uz nemam coho bat. Citala som, ze niekolko z vas potratilo vo vyssom stadiu, aky je tomu dovod? Ak to spravne chapem, tak to septum je pohyblive a dokaze sa zatlacit k stene maternice a babatko ma dost miesta. Chcela by som sa upokojit tym, ze ak sa plod neuhnuezdil na prepazke, tak uz mi potrat nemusi hrozit, lebo som z toho uplne zufala. Nechapem tym neskorsim potratom, ze ci maju naozaj suvis so septom, alebo slo o nieco ine. Ak by mi hocikto vedel poradit v tejto veci, budem rada. Dakujem

fujarka22
5. dub 2019

@pedrovina znam spoustu maminek ktere nemely problem...je to bud a nebo...ja bohuzel nejspis kuli septu prisla o miminko ve 31tt a 37tt...nenech se odbyt a at te ke konci hodne sleduji...ale neboj opravdu je mnoho zen kolem me ktere septum maji a nic se nestalo...me to teprve budou zkoumat ale nejspis jak rostla olacenta a najela na septum tak se vzdy uvolnila..