Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Endometrióza. Umělý přechod. Kdy dorazila menstruace?

jajda2011
27. črc 2013

ahojte, toužebně už roky čekáme na ten zázrak kdy budu konečně těhotná. Po operaci srůstů,endometriózy nejvyššího stupně a odebrání levého vaječníku a části pravého jsem teď na 3 měsíce uvedena injekcemi do umělého přechodu. Už je to 4 týden po poslední injekci. Doktor mi řekl,že hned jak dostanu menstruaci(až se vaječník probudí a taky do toho vstoupí trošku příroda) tak od druhého dne začnu stimulovat krátký proces a hned začneme ICSI IVF. Nemáte s tím některá zkušenost??? Kdy tak menstruace dorazí a zda se dá opravdu otěhotnět.

Moc děkuji za všechny odpovědi

urbisa
27. črc 2013

@jajda2011 ahoj,jak to bylo s menstruací si už nepamatuju,ale hned Ivf+ICSI nám vyšlo,sice těhotenství skončilo ve 20tg-čekala jsem dvojčata,potom jsem byla za půl roku znova na laparoskopii,aby se podívali co dělá endometrioza,to dopadlo dobře,šla jsem na další IVF a dnes máme 8 leté dvojčata,neboj ono to vyjde,musí se vydržet a nevzdávat to 😉

verunousek
1. srp 2013

Ahoj, jsem na tom podobně, endometrioza atd atd ....byla jsem v umělém přechodu 5 měsíců, pak jsem se na prášky vybodla....v CARU mi dal utrogestan a ten mé vaječníky probudil a MS se dostavila hned po práškách....nic méně teď zjišťuji,že asi nemám ovulaci .... :( ...hodně štěstí....

bernicka
7. únor 2014

Ahoj holky, chci vás pozvat do skupiny o endometrióze. Pokud vás tato nemoc trápí, pojďme si o ní popovídat a sdílet navzájem své zkušenosti: https://www.modrykonik.sk/group/5856/

Sem začni psát odpověď...

Odešli