Genitalni herpes. Jak dlouho?

w_w
17. črc 2022

Ahoj holky, už pár dní se potýkám s genitálním oparem a už jsem z toho dost nešťastná. Mám takový problém poprvé, takže je to hodně nepříjemné. Chtěla jsem se zeptat, jaké s ním máte zkušenosti a hlavně, jak dlouho to ještě bude trvat než to zmizí od doby, kdy se začnou objevovat stroupky. Mám několik těch “vřídků” a na jednom z nich se mi už udělal stroupek. Zbytek ale pořád nesnesitelně bolí, pálí a svědí. Jak dlouho mě ještě bude tenhle problém trápit nevíte? Moc děkuju za jakoukoliv radu. (Mazala jsem Herpesinem, teď už jen gelem aloe vera, na podporu beru Wobenzym)

2hanah
17. črc 2022

Wobenzim je úplně k ničemu, ať Vám dá obvodní doktorka žádanku na imunologii a objednejte se tam, dají Vám na to léky, případně vyšetří imunitu, jak jste na tom, nebo na gynekologii, kámošce se toto vleklo dlouho než dostala léky, vždy to bylo na ústupu a znovu se jí to rozjelo, po ústupu bere vitaminy, to je už na celý život.

ellyem
17. črc 2022

Mně pomohl tenkrát Herpesin. Do týdne byl klid.

nikkigingerbread
17. črc 2022

mne pomahalo natirat teatree olejickem, tak nejak to chladilo a asi to i vysusovalo.. a hodne vetrat. pak Jarischova voda z lekarny, tu mit v lednici a delat si z ni obklady. aa nakonec byla dobra i genciána. a na závěrečné hojení pak hemagel :D resila jsem to dost, protoze mi to vyrasilo ze stresu asi dva tydny pred velkym mesicnim tripem na sri lanku, takze jsem to potrebovala vyresit co nejdriv. jo a curat jsem chodila do sprchy pod studenou tekouci vodu, protoze jinak to palilo tak, ze jsem u toho brecela a mela jsem pocit ze toaletakem si to snad akorat roznasim. drzim palce, je to fakt hnus ://

dasa001
20. led 2023

Ahoj holky.Chci se zeptat tez jsem si tohle potvorstvo prinesla z byvaleho vztahu jak by jste to resili s novym partnerem,myslim tim jak mu to vubec rict? Dekuju