Hemoroidy po porodu a jejich léčba. Zkušenosti?

veronikao87
23. únor 2020

Ahojky...jsem 7tydnu po porodu a mám asi vnější hemeroid nebo jestli mi vylezl vnitrni,nevim...ale už 14dnu bolí,zkousim ruzne masti a teď 3 den faktu cipky,bohužel zatim žádné zlepseni☹ Koukala jsem v Praze na soukromou kliniku Onclinic ( proctoclinic ) nebo Hemoclinic,nemate někdo zkušenost? Popripade doporucily byste někoho Praha a okoli. Budu moc vděčná za jakékoliv rady, už jsem lehce zoufala.

mariekop
23. únor 2020

@veronikao87 Ahojky, kup si tuhle mastičku je opravdu skvělá na hemoroidy, no vlastně úplně na vše 🙂😁

veronikao87
autor
23. únor 2020

@mariekop dekuju za tip a tobe to na bolavy hemeroid zabralo? Mám strach,ze to neodezni a neumím si predstavit vůbec to teď nějak resit s miminkem

klara319
23. únor 2020

Já se s dovolením připichnu. Taky jeden mám. Teda měla jsem ho už v těhotenství. Dr. říkal,že se po porodu ztratí. Jsem dva měsíce po porodu a pořád ho tam mám 🤷

mariekop
23. únor 2020

@veronikao87
@klara319
Během dvou až tří dnů byl pryč 🙂

veronikao87
autor
23. únor 2020

No kdyby tam jen byl,tak to ani neresim,ale bolí mě při každé stolice pak ještě tak 6h než to odezni,tak mám trochu strach aby to zabralo☹

dolve
23. únor 2020

@veronikao87 Taky jsem to před pár měsíci řešila. Faktu vůbec nezabíralo. Střídala jsem ráno mast procto-glyvenol a večer před spaním čípek. Má v sobě lidocain, takže lehce umrtvuje a může se i při kojení. Stačilo mi jedno balení krému a čípků a bylo zahojeno.

veronikao87
autor
24. únor 2020

@dolve a cipky jsi měla taky procto-glyvenol? Já tu mám ještě mast preparation-h.

widowblack
24. únor 2020

Mě pokaždý 100% pomohly tyhle čípky . Minule mi stačilo zavaldet jen 3 dny https://www.drmax.cz/procto-glyvenol-cipky-10

veronikao87
autor
24. únor 2020

@widowblack
@dolve
A zabralo vám to na vnější - vyhrezly? Úplně nepoznam momentalne...tak je dnes koupim a budu doufat🙏🙏

karolina212
24. únor 2020
widowblack
24. únor 2020

@veronikao87 já měla takový menší vnější s ppmohlo záleží jak moc to máš ... ale za zkoužku dáš max 120k co to stojí

dolve
24. únor 2020

@veronikao87 jojo stejná značka masti i čípků, tomu jsem na cesty měla i ty jejich vlhčené ubrousky...měla jsem vnější i vnitřní hemoroid... Chce to trpělivost ale za chvíli to přestane bolet úplně

anettkah
24. únor 2020

Resila jsem to same a zbavila se toho az skoro tri mesice po porodu jen diky cipkum preparation h. Ta bolest pred, behem a po byla neskutecna a presne, jak pisete, nekolik hodin po strasny muka. Tady byla uleva uz po prvnim cipku 😉

anettkah
24. únor 2020

Tim nemyslim trimesicni lecbu temito cipky, ale nez jsem konecne nasla neco funkcniho..

adel13
31. led 2021

@veronikao87 Dobrý den,můžu se zeptat jak jste dopadla? Mam red šílenou situaci a jsem po vyšetření z proktologie, ale vzhledem ke kojeni nemaji pry žádné cipky co pomohou. dekuji

tynka9
31. led 2021

@adel13 zkusila bych hemagel čípky, podle mě nejlepší, co je na trhu. Jsou dražší, ale stojí to za to. Já je ještě kombinovala s dubovou kůrou v gelu na vnější a měla jsem docela rychle klid...