Hnědý hlen s troškou krve, setkaly jste se s tím?

klaraslavickova
15. lis 2016

Holky je mi to hloupe ale google mi nenasel nic co by sedelo..
Kdyz jsem byla na male tak po utreni sem narazila na hnedy hlen s troskou krve.. Nesetkala jste se a tim nektera? Mam 4dny po ovulaci takze ovulacni by to byt nemelo..
Nevim ted zda mam plasit a jit k dr nebo je to bezne..

vutajeni
15. lis 2016

může to být uhnizďování vajíčka, hlavně v klidu!! 😉

zuzinka6
15. lis 2016

může to patřit i k ovulaci, jen se to dostalo ven až teď

kristynabayer
15. lis 2016

At je to cokoliv, tak kvůli hnědému hlenu s trochou krve opravdu netřeba plašit a běhat k doktorovi...

lucie7411
15. lis 2016

ted jsem četla Váš dotaz na facebooku, přijdu na MK a dotaz i zde....nechápu to plašení, fakt ne :( k doktorovi určitě nechodte...může to být z ovulace, může to být uhnizdování..ale to vše se dá najít na googlu...

klaraslavickova
autor
15. lis 2016

@lucie7411 to ze vy nechapete je vase vec ja jsem od toho co se stalo naposledy hodne opatrna a verte mi opravnene

kristynabayer
15. lis 2016

Já to chápu, je to hrozné, ale pokud je něco v nepořádku, tak nepomůže ani doktor, ani pohotovost, ani viset hlavou dolů jako netopýr. Příroda je prostě nekompromisní.

elvira
15. lis 2016

Pokud je to trocha a není to pořád, tak bych to hodila za hlavu. Při ovulaci jsou sliznice hodně prokrvené, takže je možné, že to může být třeba důsledek předchozího styku, nebo ještě se to vztahuje k ovulaci.

elvira
15. lis 2016

Četla jsem, co se ti stalo - je mi to líto, ale 4 dny po ovulaci stejně nic nejde "zachránit" - vajíčko se teprve uhnizďuje. A navíc v tom začátku je to všechno nebo nic...

klaraslavickova
autor
15. lis 2016

@elvira me spis napadlo jestli to neznaci nejaky zanet nebo problem.. Verim ze miminko jedou prijde.. Tahle otazka je spis v zajmu nezanedbani cehokoli aby jsem nakonec nebyla treba neplodna..

elvira
15. lis 2016

@klaraslavickova - počkala bych, co se bude dít dál. Teď, po jednorázovém zašpinění bych nikam nechodila. Pokud to bude pokračovat, tak si pro svůj klid zajdi.
Některé věci neovlivníš...
My, ač zdravý pár, jsme se snažili 4 roky, než jsme se dočkali těhotenství...

klaraslavickova
autor
15. lis 2016

@elvira dekuji ti za reakci.. Alespon nekdo s kym se to da probrat bez rypani.. Diky za pochopeni

lajla
15. lis 2016

@klaraslavickova i kdyby to bylo nic nebo něco strašného, nikdo Vám to tady nepotvrdí...ale podle popisu hodit za hlavu a být v klidu

lenusaak
15. lis 2016

@klaraslavickova to by mohlo jit o nidační krvácení ( krvácení při zahnizdovaní) - špinění. Pokud to byla jednorázovka, doktor by stejně nic nevykoukal a vzhledem k dané době, kdy se objevilo to krvácení, může mít kladnou spojitost. Kdyby jsi ale začla krvácet, tak si zajdi. Ale ted to špinění opravdu být může 🙂 Já jsem špinila tež a šlo u me o nidaci, trvalo to dokonce nejaké tři dny 🙂 a lékaři mi to tak vysvelili ( jsem po IVF, tak jsem po transferu embryjka byla vic hlidaná) ..tak tfuj tfuj 🙂

klaraslavickova
autor
19. lis 2016

Dnes jsem delala test..a je tam slaby duch normalne je vodet bez nejakeho sileneho hledani na fotce se mox ukazat nechce.. Ted jen doufam ze bude silita ze to neni falesny duch.. Je do ruzova.. Nejdou mi vlozit fotky :(