Homeopatie při snaze o miminko

maslicko
28. lis 2015

Ahoj holky 🙂 ráda bych tu otevřela diskuzi, doufám, že tu není nějaká podobná, protože sem nenašla 🙂 Co říkáte na homeopatii??? S manželem se snažíme o miminko, za chvilku to bude rok a ne a ne zapadnout, navíc mám docela i rozhozený cyklus. Máte někdo zkušenosti s homeopatii v tomhle případě?? 😎

luciiiesofiiie
28. lis 2015

Ahoj,ja mam s touhle lecbou dobrou zkusenost.S manzelem jsme se dlouho snazili a az pri lecbe homeopitii a atd se povedlo velice brzy.

maslicko
autor
29. lis 2015

@luciiiesofiiie moc díky za info. Nechci do sebe cpát nějaké chemické nesmysly 🙂

luciiiesofiiie
29. lis 2015

Neni za co...za sebe rikam ze to 100 pro stoji za to. 😉 kdyby jste chtela nejak poradit klidne napiste.

maslicko
autor
29. lis 2015

@luciiiesofiiie no a když už se tak bavíme nemáte zkušenosti i s nějakými bylinkami??

luciiiesofiiie
30. lis 2015

Ano mam, byla jsem u jedne velice sikovne pani,ktera se zabiva homeopatii a lecitelstvim....nekdo tomu nemusi verit, ale me pomohla velice.Predepsala mi homeo..a bylinky ktere jsem pila be forme caje i tablet,vse prirodni cestou.Ze zacatku jsem byla takovy neverici tomas ,ale presvedcila me.Jinak jsem jedla i hormony a nic ....takze za me ano zkuste to.Klidne Vam dam i kontakt.

lejla29
30. lis 2015

My byli u hodně uznávaného homeopata oba dva. U nás chyba na straně manžela. Dali jsme 3 tisíce za hodinovou konzultaci a pak pokaždé 500,- za léky. Musím říct, že ta první konzultace byla jako terapie a odcházeli jsme s dobrým pocitem, že jsme si určité věci vyjasnili. Manžel přestal mít migrény, kterýma před tím hodně trpěl (takže aspoň něčemu to pomohlo), jinak mě to pomohlo spíš po psychické stránce. Ale co se týče manžela (počet a kvalita spermií) to nepomohlo a stejně jsme museli jít do IVF. Teď čekám naše 2. dítko, ale je díky doktorům. Jinak bych homeopatii nezavrhovala, věřím, že na určité problémy zabírá...

maslicko
autor
30. lis 2015

@luciiiesofiiie Kontakt bych brala, ale kyž tak kooukám na váš blog, máme to krapet z ruky 🙂🙂 zkusím homeopatičku tady u nás tak snad mi taky pomůže 🙂

luciiiesofiiie
1. pro 2015

Jasne 😉 kdyby nahodou pisnete. Jmenuje se Nadezda Tomsu

liska1812
27. zář 2018

Zdravím, my se snažili o mimi 7 měsíců bez úspěchu, nakonec pomohly hned další měsíc tablety drmku. Píšou, že by ten drmek měl srovnávat cyklus. Před tím jsem cca 3 měsíce zkoušela gynex a ten nic... Nevím zda to nebyla prostě náhoda, ale za mě drmek ☺