Hyperprolaktinémie, máte zkušenost?

vggzg
9. bře 2016

Ahoj máte někdo zkušenosti s hyperprolaktinémií? Snažíme se o miminko ale bohužel jsem měla anovulační cykly,z rozboru krve mi zjistili až 3krát zvýšený prolaktin a zvýšenou štítnou žlázu,doktor mi nasadil medocriptin poté jsem se objednala na endokrinologii. Podle ovu testů jsem tenhle cyklus ovu měla ale na endokrinologii po sonu šz mi bylo řečeno že mám hyperprolaktinémii a šz je v pořádku. Takže vysadili prášky za 2 měsíce na magnetickou rezonanci a za 3 měsíce pro výsledky.Je to dlouhé čekání hlavně když mi nikdo nevysvětlil co to hyperprolatinémie je. Z internetu jsem si něco přečetla ale určitě by bylo lepší kdyby se semnou někdo podělil o zkušenosti. Nevím co si o tom všem mám myslet ☹ ☹ ☹

pavlak5
4. kvě 2016

@vggzg na jednom oddělení v jedné nemocnici se shodnou ,protože s epředtím domluví na schuzi ,neboj .To spíš ,kdyby jsi ty nesouhlasilaa s postpem ,jako laik,je dobré se informovat i jinde...mas na to právo ,je to tvůj život a tvoje rizika a tvoje rozhodnutí .takže hlavně pokud nebudeš něčemu rozumět ptej se .

vggzg
autor
4. kvě 2016

@pavlak5 to určitě budu protože v tomhle nerozumím vůbec ničemu a děkuji za radu jsi zlatíčko😊