Je možné dostat menstruaci v šestinedělí?

veluntajouklova
11. říj 2018

Ahoj holky. Je mozne dostat menstruaci uz v sestinedeli? Jsem pet tydnu po porodu. Uz tyden jsem nekrvacela. Vcera me malinko bolelo bricho jako pri mesickach a dnes jsem zacala krvacet. Je mozne, ze i pres to ze jeste tyden jsem v sestinedeli, ze uz prisla menstruace? Nebo se jeste po tydnu mohlo vratit cisteni? Mate nekdo zkusenost?

j.a.n.i
11. říj 2018

Mozne je oboji...

kizii
11. říj 2018

@veluntajouklova Muze to byt a nemusi. Ja osobne bych radeji zasla k doktorce a zeptala se ji. Popripade te i prohledne, zda je vse v poradku 🙂

kotty
11. říj 2018

Vrátilo se čištění , já měla císaře , špinila jsem hodně v porodce a pak chvilku doma... pak pauza, až mě to bylo divný a asi v tom 5. týdnu po porodu zase očistky.

herminka
11. říj 2018

Spis se vratilo cisteni, ja jsem po druhem porodu nemela sestinedeli, ale osminedeli.

beruda
11. říj 2018

Ano, je to možné, u první dcery jsem začala menstruovat poslední týden šestinedělí, u druhé dcery o týden později.

zmrzlinka
11. říj 2018

Ja jsem po prvním těhotenství dostala memstruaci poslední den šestinedělí. Takže možné to je.

leymea
11. říj 2018

Na konci sestinedeli jsem zacala opet krvacet, trvalo to pet dni. Proste takova klasicka MS, akorat uplne bezbolesti. No ptala jsem se gynekolozky a pry to MS byt muze. Kazdopadne pak uz jsem to nedostala, az kdyz jsem prestala kojit tak se MS za asi dva tydny dostavila. Sama nevim co to bylo. Prubeh jako pri MS, ale klidne to jeste mohly byt ocistky. 🙂

leerinka1
11. říj 2018

Ano ja dostala ke konci byla jsem prekvapena radsi jsem zasla k pani doktorce a ta potvrdila