Je to menzes nebo opuštění z hnízda?

kafrie14
29. zář 2015

Prosím poradte mi mám zpoždění 6 dní během toho jsme měli jeden nech. sex a dneska chodím čůrat dvakrát za minutu a hrozně mě bolí klitoris.... ale nic mě nebolí jen prsa, přicházející menzes je vždy hrozně bolestivá a cítím jí více dní dopředu a ted jsem šla na záchod a utřela jsem krev dost hustou s takovými tělovými nitkami takový hustý červený hlen.. mám to brát jako menzes??

evulina77
29. zář 2015

@kafrie14 pokud jde červená krev, jde nejspíše o menzes. Nepátrej a ber to jako fakt a pokud se snažíte o mimčo, máte před sebou další měsíc a třeba to už výjde. Držím pěsti

kafrie14
autor
29. zář 2015

Děkuji spíš to bereme tak že už se nechráníme. spíš mě děsí to čůrání a ta bolest klitorisu je to takový hrozná křeč jen když čůrám....

elvira
29. zář 2015

Menses to asi bude - a k tomu častému močení a bolesti klitorisu - nemůže to být začínající zánět močáku?

kafrie14
autor
29. zář 2015

@elvira nevím nikdy jsem ho neměla....

werik153
29. zář 2015

Tohle co popisuješ se mi stalo po vysazení HA první dva měsíce, se mi asi 5x do měsíce, většinou po sexu, další den, udělal takový krvavý hlen...teď budu bez HA už 4 měsíce a srovnalo se to a už to nemám 🙂

werik153
29. zář 2015

Jinak takhle bolest může být i z nachlazení....taky se mi to stalo už, stačí někde vystydnout....

kafrie14
autor
29. zář 2015

@werik153 uvidíme no já HA nikdy nebrala..... asi je to i stresy ze svatby příští týden se bereme a na mě to asi všechno tak nějak padá... a odnáší to pipina... 🙂 ☹

kafrie14
autor
29. zář 2015

@werik153 si jo spíš to bude to prochladnutí protože jsem na to dost háklivá ... díky za uklidnění