Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

maakovaa
5. lis 2010

@gabikri @veruncik 🙂 cha cha, ale co má pan Hakl urřitě dobře zmáknuto - to je marketing 🙂

veruncik
6. lis 2010

maakovaa gabi díky za Vaše zkušenosti. Bohužel mám podobnou , jak jsem psala. S tím marketingem máš pravdu 🙂 Protože jsem byla první, tak jsem viděla, jak přijel na kole odněkud s čelenkou a svetrem a tepláky, co pamatují Vesničku střediskovou. Celkem by mě nepřekvapilo, kdyby bydlel v super vilce a že nemá na chleba jen hrál..... ☹ Jediné, co mě překvapilo, je, že za mnou již čekalo v autech několik lidí, takže má stále nabito....Tak kde jsou ty výsledky sakriš? 🙂

Jinak Gabi jak se cítíš? Máš nějaké pocity? Stále držím palečky! 🙂

gabikri
6. lis 2010

@maakovaa : ahojky, no tak koukám, že máme všechny stejné zkušenosti. Bohužel když je člověk na dně, tak i průměrně inteligentní jedinec se k něčemu takovému uchýlí. A na tom on to má postavené 😝

@veruncik : ha ha, tak ty tepláky měl u mě taky. Vypadaly jak na spartaktiádu 😀 Já byla asi poslední, ale podávala jsem si dveře s párem asi zhruba okolo třicítky. Taky nevypadali, že mají IQ 50 😝 No kde bydlí, to by mě zajímalo, proč to nedělá doma, že? Dokonce můj manžel si vzpoměl, že kdysi někam jezdila jeho máma se zády, že jí to vůbec nepomohlo a že to byl asi tentýž 😝 A že taky na něj nadávala, že je divnej. Tak to bude určitě on 😝

Jinak je mi furt nějak divně, tak jako na zvracení, v noci jsem se vzbudila ve tři ( já takový spáč) a už jsme neusnula.
Tak to jsem tedy zvědavá na test 🙂

maakovaa
6. lis 2010

veruncik gabi - tak to jste mě, holky, pobavily :D přeju Vám krásný den, gabi, držíme palce, jak dlouho jsi po transferu?

gabikri
6. lis 2010

@maakovaa : dneska osmý den 😉

maakovaa
7. lis 2010

@gabikri Ahoj děvče, kéž bych už byla taky osmý den....jak Ti je? Jinak transfer máme za sebou, byla jenom dvě embrya, takže nic k zamražení.l Tak uvidíme za týden...mám krátký cyklus, tak by se už příští neděli/ponělí mohlo vědět. se zbláááznííím z toho čekání 🙂

gabikri
7. lis 2010

@maakovaa : ahooj, no tož drž plody a to devět měsíců 😵 😵 😵 Držím palečky 😉

anezka37
7. lis 2010

Ahoj holky 🙂 jsem jenom na skok vás pozdravit...
Gabi to zní moc nadějně!! 😀 těhuky a už v počátcích špatně spí...budí se brzy ráno a i v noci...to jsou ty změny v těle..a ta menší nevolnost ..to je vážně dobrý! 😉
To už budou zavrtaný a začínají se hlásit 🙂 Moc bych ti to přála...takže držím pěsti i na dále!!!!
Maakova- také hodné štětsí!! 🙂

ahoj Veru, na toho pána raději moc nedej...ale přála bych ti, aby vážně uměl pomoci.

já byla na krvi, podle krve mi prý proběhla ovulace, progesteron i estardiol byly v pořádku..takže někdy asi ještě to mé tělo zafunguje..ale asi ne moc často...jdu na UZ ve čtvrtek zda je tam folík...a další měsíc by mě dali ten naiv, ale nevím zda na to budu mít ty prašule a zda to ještě neodložíme...
holky mě pořád tak bolí prsty u rukou..bojím s eže mi už začíná těmi hormony menopausa a osteroperoza...
nebo nevím...

tak pěkný zbytek neděle všem 🙂

maakovaa
7. lis 2010

@gabikri DRŽÍM PALCE NA ZÍTŘEK!!!!

maakovaa
7. lis 2010

@anezka37 Ahoj Anežko, taky díky za podporu 🙂 Promiň, že se takhle ptám, ale hormony si můžeš přivodit osteoporozu? O tom nic nevím. A jaký je Tvůj příběh?

gabikri
8. lis 2010

Ahoj ženušky 😵 😵 😵

přišla jsem Vás sem pozdravit a pochlubit se, že mám slabou čárku. No není nic moc, ale je tam 😉 Včera jsem začala špinit, tak jsem hned volala do reprofitu a zvýšili mi Utrogestan. prý se to stává 😉

gabikri
8. lis 2010

test

richt
8. lis 2010

@gabikri - blahopřeji i slabá se počítá. Jo špinění prý nevadí. Já jsem dnas byla na gyndě a dr mi měřil folikul a mám ho 19mm a jsem 12dc. Tak uvidíme co s toho bude

anezka37
8. lis 2010

ahoj hoky 🙂

Gábi tééda!! 🙂 to je super, ještě pár dní a bude to dálnice 😉
to špinění bývá tak bud v pohodě! -no držím pěstičky i nadále!!! 🙂 potichoučku...

Makova- ne hormony, ale pokud jich je nedostatek jako třeba v menopause.tak jo.. 😔

Richt- dobrý folíK!!to by se mělo využít!!pregnylek ti píchnou?

zatím pa apěkný večer 😉

gabikri
8. lis 2010

@richt
@anezka37 : holky děkuji, sand se té dálnice dočkám 😵

richt
8. lis 2010

@anezka37 - zatím nijak nestimuluju ani se nic nechystá. To byl jen kontrolní ultrazvuk. Ale máme to zkoušet doma

gabikri
8. lis 2010

@richt : bylas u toho obvoďáka? A co pangamin, baštíš? 😉

richt
8. lis 2010

@gabikri - Jo dnes. Ten mi měřil foliku. Jasně pangamin baštím a snažím se i pravidelně snídat. Je to fuška, ale jde to. Tak uvidíme. Zatím teda bevidím pokrok, ale je to pořád ještě brzy

gabikri
8. lis 2010

@richt : no ono jako trvá měsíce zhubnout, tak asi i přibrat, ne? Tak držím palce 😎

richt
9. lis 2010

@gabikri - to asi jo

nadis.h
18. lis 2010

@gabikri Gábuš tak cooo???

gabikri
18. lis 2010

@nadis.h :
protože jsem se dost rozkrvácela,
ráno jsem byla na gyndě. Můj gynekolog tam nebyl, byla tam za něj jiná doktorka.
Ta mě požádala o tel. do RF a po dohodě s lékařem na telefonu mi píchla injekci Agolutan
a udělala ultrazvuk. Podle jejího vyděšeného výrazu mi ale bylo jasné, že situace je dost špatná.
Říkala do toho telefonu, že to moje krvácení je dost silné, což je.........zešpinila jsem jim tam celé křeslo.
Do toho břicho bolí pořád jak na menzes.
Teď jsme volala na HCG, tak je 487 což se jakoby trocu zvedlo, ale zase testy co mám doma slábnou.
Nechce se mi věřit, že při takovém silném krvácení by z toho mohlo něco být 😖 😖
Mám prý ležet, brát léky a v pondělí na kontrolu.
Tak mi držte palce, aby se stal zázrak 😉

nadis.h
18. lis 2010

@gabikri Gabi to není možný že při takovém hcg by testy slábly!! Budeš jistě jedna z těch co krvácí, ale mimčo bude v pohodě!! Nebyla by jsio první ani poslední!! Takže držím palce dál. Uvidíš že to bude OK!!! 😎

gabikri
18. lis 2010

@nadis.h : no je tam prý dutinka 3 mm, ale tolik krve??? Snad se stane zázrak 😉 Jo a ty testy nemyslím, že nějak výrazně zeslábly, jenom malilinko.. 😉

nadis.h
18. lis 2010

Gabi ono hlavně při určitém množství hcg už to ty testy neberou a můžou být právě slabší. Já měla hcg 610 když jsem testovala naposledy a stejně ta druhá lajna nebyla nijak závratně silná. Dle toho se už teď nedá řídit. Uvidíš že bude vše v poho. A třeba hematon tamneviděla? To by mohlo způsobovat krvácení.

gabikri
18. lis 2010

@nadis.h : neříkala nic, tak asi tam nebyl. Jinak jsem začala krvácet přesně na den, kdy jsem měla dostat MS, kdybych ji neměla zastavenou lékama.

anezka37
18. lis 2010

Ahoj berunky 🙂

Gábinko moc na tebe myslím a taky věřím, že to bude dobré. u nás v Caru jich dost krvácelo a bylo z toho mimi..říkaly mi to sestřičky i doktoři. prý jde většinou o hormonální spád, tělo si pamatuje MS cyklus a taky to mohl být hematon, který vznikl během uhnízdění..také mohlo odejít druhé embryjko, a to Hcg je toho uhnízděného!!! Vím že je to těžký věřit a doufat, je to děsný stres, ale pokud Hcg krásně roste, což roste !! tak by to mělo dopadnout dobře. holky z jiné diskuse měly to samé že na počátku krvácely (také měly IVF)
Drž se zlato pomodlím se za Tebe. Věř že to dobře dopadne.

gabikri
22. lis 2010

Ahojky 😉

Tak dnešní HCG nic moc.........820 😒 Volala jsme to doktorovi a prý je to dost mizerné. Mám prý týden počkat, buď se to zlomí, nebo ne 😒

veruncik
23. lis 2010

@gabikri Gábi, mně připadá 820 jako krásné, ale je fakt, že tam jsem se ještě nedostala....Budu držet moc palečky, aby hcg jen rostlo!

@anezka37 Co Ty teď podnikáš nebo si dáváš oraz?

Já jsem si nechala zkontrolovat FSH a jak ho mám kolísavé, tak jsem měla hodnotu 6,2! Tak jsem byla v CARu na ultrazvuku a v pátek 8.den tam byl folikul 20mmm a pěkná sliznice, takže jsem byla rozhodnutá jít na nativ, abych viděla co a jak. No, ještě MUDr. říkal, že nejlepší by to již v neděli, ale oni v Ne nepracují.Tak klasicky v sobotu pregnyl a včera jsem měla jít na OPU. Jen ouha, ouha vajíčko jim uteklo....No, já jsem již v sobotu bez pregnylu cítila bolesti v podbřišku, no prostě já ovulaci normálně cítím, ale říkala jsem si, že se to stihne a ono ne...MUDr. prohlásil, že folikul je menší, že již nejspíše prasknul, dokonce že sliznice je horší....Ach jo. Že by to byly vyhozené peníze, tak jsem dorazila s nepořízenou....Stalo se Vám to někdy??

gabikri
23. lis 2010

@veruncik : no mě se to nestalo, ale stalo se to jedné známé u Apolináře a pěkně na ně byla naštvaná, to je evidentně chyba těch doktorů!! 😝 Ten pregnyl si myslím, že byl brzo, mě ho vždycky dávali den předem. 😉