Jeden den menstruace, pak jen špinění. Máte zkušenost?

klaaaara
2. lis 2014

Ahoj, chci se zeptat jestli některá z Vás nemá zkušenost s tímto. Cyklus mám zhruba 30 dní pravidelně, už druhý cyklus mám my jeden den a pak další 3-4 dny je tmavě hnědé špinění. Nemáte některá zkušenost? Snažíme se o miminko tak nerada bych něco zanedbala. Děkuji všem za názory.

nynus
3. lis 2014

Ja to mam dost podobne jak ty cyklus 30-31 dni ms ted byla dost slaba prvni den strasne slaba a ostatni 4. Taky jen tmave spineni. Edalo se to ani popst jak ms. A tehu test negativni takze zadne tehotenstvi ☹ takze si myslim ze to asi nic nebude ale rada tu uvitam i jine zkusenosti s timto 🙂 takze moc neporadiM a jinak ovu myvam pozde az nekdy 20 den cyklu i dyl

nynus
3. lis 2014

Omlouvam se za preklepy pisu moc rychle a jinak * myvam- ma bejt mivam pardon

klaaaara
autor
3. lis 2014

Já si těhu test mám strach udělat, nechci být zklamaná. Mám strach jestli to nemůže souviset z nějakým zánětem nebo tak něco.

merilinka
3. lis 2014

@klaaaara Mám to tento měsíc také celé zmatené,beru Inofolic,v létě jsem byla na revizi po zamklém těhu,pak ms jedna normálně a tento měsíc 26 DC slaboulinké špinění,jen chvilinku,pár kapek a pak nic,jsem 28 DC,čekám ,zda přijde. Ještě se mti to takhle nestalo,snad je to Tím Nosifolem. Počkám týden a udělám test,možná si zajdi k dr,pokud se Ti to opakuje ,zkontroluje Ti sliznici a dá třeba nějaké podpůrné léky 😵 😵 😵 😵 pa

zmrzka89
8. lis 2014

@merilinka já byla na revizi v září a hned ta následující MS byla nicmoc, slabě růžová, pak nahnědlá...Za 10 dní to mám zase dostat, tak doufám, že již to bude normálně..

merilinka
8. lis 2014

@zmrzka89 já jsem to pořád nedostala a test je negativní,tedy byl v pondělí...počkám ještě 14 dní a zajdu na vyvolávačku 😖 ,,ach jo....chci se dát zase dohromady,,takhle to nikam nevede a oddaluje se miminko....

terezaolsovcova
2. zář 2019

Zajímal by mě Vas názor.😊 snažíme se o miminko, MS jsem měla vždycky rozhazenou. Ze začátku jsem chodila na vyvolavacky a poté zacla chodit, délka byla většinou 4 až 5 dni. Tento měsíc MS zpoždění, po 14 dnech jsem zase sla na vyvolavacku a v sobotu vecer jsem si všimla, ze mám tmavě hnědý hlen, druhy den to samé ale už s krvi. Dnes rano nic .... TT negativní. Nevíte co to mohli byt? Pouze jeden den? Jsem zmatená docela🙄

niki0512
12. čer 2021

Holky mam taky dotaz 10.06 sem dostala ms ale 11.06 a druhý den jsem nad ránem jen trosku špiní ale od te doby mam čistou vložku nic, vždy to mívám tak 4-t dni a ted tohle den stalo se vám to některé? Nikdy před tím se mi to nestálo. Děkuju za odpověďi budu ráda za každou odpověď.
Sex s přítelem máme nechránění