Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy po vysazení Azalie jste začaly menstruovat?

kamca050
14. říj 2020

Ahoj, holky co jste brali Azalii, za jak dlouho po vysazeni vám přišla menstruace? A pokud jste pouze přecházeli na normální antikoncepci, tak po prvním platicko už jste na normálně dostali? Brala jsem jen 1 platicko Azalie a proto že jsem prestala kojit a neustále jsem spinila tak jsem ji brát přestala. No jenže ani 3 týdny po vysazeni menstruace neprisla, před pár dny jsem byla na gynde a dostala jsem už normální antikoncepci, kterou jsem začala brát a prý když to po prvním platicku nedostanu tak mám přijít. Rikala jsem doktorce i to že mám strach abych třeba nebyla tehotna a že test jsem si nedělala a právě na to mi rekla ze po prvnim platicku pokud nedostanu ms tam mam prijit, takže mě moc neuklidnila,. Jsem 3 měsíce po porodu takže by to nebylo zrovna dobry., ale říkám si že před i po Azalii jsme si dávali pozor takže snad těhotná nejsem akorát mě zarazila ta doktorka jak mi rekla ze klidně těhotná být můžu.

být můžu.

drep
14. říj 2020

Já jsem i po vysazení azalia asi tři měsíce špinila/krvácela pořád dost nahodile než se srovnal menstruační cyklus.

Sem začni psát odpověď...

Odešli