Kdy po vysazení Azalie jste začaly menstruovat?

kamca050
14. říj 2020

Ahoj, holky co jste brali Azalii, za jak dlouho po vysazeni vám přišla menstruace? A pokud jste pouze přecházeli na normální antikoncepci, tak po prvním platicko už jste na normálně dostali? Brala jsem jen 1 platicko Azalie a proto že jsem prestala kojit a neustále jsem spinila tak jsem ji brát přestala. No jenže ani 3 týdny po vysazeni menstruace neprisla, před pár dny jsem byla na gynde a dostala jsem už normální antikoncepci, kterou jsem začala brát a prý když to po prvním platicku nedostanu tak mám přijít. Rikala jsem doktorce i to že mám strach abych třeba nebyla tehotna a že test jsem si nedělala a právě na to mi rekla ze po prvnim platicku pokud nedostanu ms tam mam prijit, takže mě moc neuklidnila,. Jsem 3 měsíce po porodu takže by to nebylo zrovna dobry., ale říkám si že před i po Azalii jsme si dávali pozor takže snad těhotná nejsem akorát mě zarazila ta doktorka jak mi rekla ze klidně těhotná být můžu.

být můžu.

drep
14. říj 2020

Já jsem i po vysazení azalia asi tři měsíce špinila/krvácela pořád dost nahodile než se srovnal menstruační cyklus.