Kolik stojí spermiogram?

lentilkalentilka
10. dub 2015

Dobrý den,
mám možná trošku nezvyklý dotaz. Partner by rád šel na vyšetření spermio, ale u zdravotní pojištovny má velký nedoplatek, spíše pořádný dluh. Bude nějaký probém s tímhle vyšetřením i když si jej teda zcela zaplatíme sami? musí v tom figurovat pojištovna? a kolik vlastně by takové vyšetření stálo?
Omlouvám se za asi nejspíš zvláštní dotaz, ale i tak děkuji za případné odpovědi.
Hezký den.... 🙂

sannnya
10. dub 2015

Když nám dal doktor nůž na krk, že musíme otěhotnět, tak už byl domluvený spermiogram, ale nedošlo k němu, protože mezitím jsem otěhotněla 🙂 každopádně měla jsem za něj platit nějakých 350,- a to bylo na soukromé reprodukční klinice v Teplicích-Stellart. Klasicky to možná bude i levnější, ceny jsem nijak nezjišťovala, ani neporovnávala

lentilkalentilka
autor
10. dub 2015

děkuji za odpověd... 🙂 mě především jde o to jestli nebudou dělat problémy kvůli té pojištovně :(

sannnya
10. dub 2015

nemyslím si, lékař online nemůže zjistit, zda máš dluh u pojišťovny......v podstatě to všechno vyúčtovávají několik dní po vyšetření

monak85
10. dub 2015

@lentilkalentilka Myslím si, že nezjistí. Pokud jdete na spermiogram sami od sebe, tak si to platíte sami. Většinou to stoji 1000Kc. A pojišťovna nic nehradí, takže by neměl byt problém. Při problémech s početím to pak hradi pojišťovna ženy. Jen v případe léčby partnera pak i jeho.

sedakaterina
10. dub 2015

Domluvte se se svym gynekologem, at vam napise zadanku a budete to mit zadarmo. Nemel by to byt vubec problem.

lentilkalentilka
autor
12. dub 2015

moc všem děkuji za reakce,docela jste mě uklidnili. žádanku od dr mám, tak snad v tom opravdu nebude problém.
Hezký den přeji