Krev týden před menstruací. Čím to může být?

kontelka
18. led 2021

Ahoj, ještě nikdy jsem žádnou diskuzi nezakládala, ale chci se ujistit, abych něco nezanedbala. Přesně před týdnem jsem po obědě začala cítit bolest v podbřišku, nedokážu tu bolest přesně popsat - něco mezi bolestí močového měchýře a bolestí při menstruaci, při té bolesti mi to šlo až do žaludku, že mi z toho bylo nevolno. Do toho se hned při té bolesti objevovaly ve výtoku nitky krve, takto to přetrvávalo až do večera, kdy to bylo chvílemi horší a chvílemi lepší. Druhý den už výtok normální, bez krve, dnes jsem to měla dostat a zatím nic, ani náznak špinění, což vždycky třeba tři dny před MS mám, než se to plně rozjede. Podbřišek mě vyloženě nebolí, ale mám ho takový citlivější, je to těžko popsatelný. Nemá někdo podobnou zkušenost, čím jsou ty potíže způsobeny? Mám se raději nechat zkontrolovat na gyndě? Je mi 27 a nikdy jsem tyto potíže ještě neměla. Děkuju moc za názory

amazonkajanik
18. led 2021

@kontelka já bych teda okamžitě volala doktoru a neztrácela čas na koniku ...

kontelka
autor
18. led 2021

@amazonkajanik To mám určitě v plánu, jen mě spíš zajímalo, zda má někdo podobnou zkušenost, abych se mohla trochu psychicky připravit nebo spíš uklidnit 😀

te_reza
18. led 2021

A máš podezření, že bys mohla být těhotná nebo ne? Já jsem z těch, co jdou k doktoru až když lezou po zdi. Jinak bolest spodku může mít XY příčin.

kontelka
autor
18. led 2021

@te_reza No, takhle, dítě zatím v plánu není, ale HA neberu, stálého přítele mám, takže náhoda je blbec. Nikdy jsem těhotná nebyla, takže kromě vynechání MS se v tomhle vůbec zatím neorientuju.

te_reza
18. led 2021

@kontelka no, asi bych si ráno skákla pro test

kontelka
autor
18. led 2021

@te_reza To teda začínám mít strach 😀 Počkám ještě dva dny, jestli to dostanu, pokud ne, tak budu plašit ještě víc a ten test budu muset koupit. Každopádně se na gyndu objednám tak jako tak a uvidíme

barulina
19. led 2021

Nidace?

kontelka
autor
19. led 2021

@barulina Netuším, v tomhle ohledu jsem absolutně nezkušená :/ Zatím jsem to nedostala, počkám ještě do zítra a uvidím, co dál

barulina
19. led 2021

@kontelka za me to bude. Tak hlavne at to dopadne jak ty chces

kontelka
autor
21. led 2021

Tak jsem dneska ráno zkusila test a je negativní, bolí mě prsa, každé ráno mě bolí v podbřišku, tak letím na záchod s tím, že to už určitě dostanu, a nic. Během dne mě chvílemi v podbřišku píchne, tak nevím :/ Každopádně jsem na příští čtvrtek objednaná na gyndu a uvidíme, co mi řekne