Krvácení. Má někdo zkušenost?

stastnamatka07
18. lis 2020

Pár dní mám hnědé špinění, měla sem i na vložce hnědé kousky a od včera sem začala hrozně krvácet a dnes ze mě padají kousky krve o vel. cca 3-4 cm
Mám hrozný bolesti břicha a spodku, motá se mi hlava...
Cítím se tak nějak celkově zvláštně...
Měla s tím některá zkušenost ? Toto se mi při ms nikdy nestalo ani po porodu a to už je rok a půl skoro...
Na poslední kontrole u doktora cca před 10 dny viděla doktorka neprasklé vajíčko.
Pište prosím jen ty, co mají zkušenosti... Hodně mě to znervózňuje jelikož se už půl roku snažíme o mimčo a vždycky je nějaká komplikace.....

keksik002
18. lis 2020

@stastnamatka07 s nejvetsi pravděpodobností se jedna o samovolny potrat.. :( nečekala bych a bezela ke gynekolozce.. Ale.

stastnamatka07
autor
18. lis 2020

@keksik002 Na to sem taky myslela ale nechci si to připustit.... Já se právě nemám jak dnes už k moji gyn.dostat:(

terka80
18. lis 2020

@stastnamatka07 pokud videla doktorka pred 10 dny nepraskle vajicko tak nemuzete byt tehotna nejspis se z toho vajicka udelala cysta a ted praskla proto tak krvacite,nebezela bych hned do nemocnice vezmete si neco na bolest a na to krvaceni ascoruti

stastnamatka07
autor
18. lis 2020

@terka80 Já neříkám, že sem těhotná. Ale říkám, že se mi nikdy toto nestalo a to už mi jednou cysta praskla. A prášky sem si samozřejmě vzala a k doktorce jdu zítra, protože se mi to nelíbí. Ale ptala sem se na zkušenosti.

nase_mimi
18. lis 2020

Souhlasim s terkou80, videla bych to na prasklou cystu...

terka80
18. lis 2020

@stastnamatka07 ale myslela ste na to tak vam to vyvracim,kdyz chcete byt v klidu samozrejme si k doktorce zajdete

stastnamatka07
autor
19. lis 2020

@nase_mimi Jak sem psala výše, prasklou cystu sem měla 2x a ani jednou se toto nestalo. 😉

keksik002
19. lis 2020

@stastnamatka07 tak jak jste dopadla?