Krvácení mimo cyklus. Co to může být?

lillka21
2. srp 2022

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. S manželem se snažíme zatím půl roku o treti detatko, cykly mám dost podobné, začala jsem užívat gynex spolu s kyselinou listovou na podporu. Ale tenhle cyklus je cely zvláštní a dost mě vyděsil. Menstruaci jsem měla klasicky pět dni, pak ale 11. DC prislo lehké krvácení, které trvalo jen jeden den. Říkala jsem si, jestli to nemůže být ovulacni krvácení, ačkoli jsem ho nikdy predtim neměla. Teď jsem 17. DC a opět se objevilo lehké krvaceni, které přešlo ve spineni. K tomu mě bolí podbrisek. Nevíte co to muže být? Nesetkala jste se s tím některá? Nevím jestli hned chodit k doktorovi, aby mě neměl za blázna. Před měsícem jsem byla na preventivce a všechno bylo v pohodě 🤦‍♀️
Děkuji za odpovědi

treasurka
2. srp 2022

Brali ti cytologii?

lillka21
autor
2. srp 2022

@treasurka ano a všechno v pohodě

klokanka31
2. srp 2022

@lillka21 Neměla jsi covid?

lillka21
autor
2. srp 2022

@klokanka31 nevím o tom

klokanka31
2. srp 2022

@lillka21 Že na gyndě mi doktorka říkala že po covidu hodně ženským blbne cyklus...

lencaa11
2. srp 2022

@treasurka zrovna cytologie je neprůkazná nedá se jí na 100 %verit

lencaa11
2. srp 2022

@lillka21 může bejt podraždeni čípek nebo jde opravdu o ovulaci pokud se to bude opakovat dojdi stim na gyndu

levandule_k
2. srp 2022

A nezpůsobuje ti to gynex? Ne každému gynex sedne. Proč ho bereš, máš nějaké potíže?

zlaticko22
4. srp 2022

@lillka21 já ted taky měla rozházený cyklus. Normálně mám tak kolem 33 dní a najednou už 20 den přišlo velmi silné krvácení, které trvalo 5 dní, ale jako hodně, to mě fakt vyděsilo. No volala jsem doktorce pro jistotu a jsem objednaná za 2 týdny na sono, tak jsem zvědavá...
Pokud je to jen špinění, tak bych ještě počkala na další cyklus, kdyby se to mělo opakovat, tak určitě volat.. a případně jestli je to bolestivé, tak to bych volala taky. Nemusíš tam hned letět, zavolej s tím, že se chceš jen poradit a dr už ti řekne, jestli tě bude chtít vidět nebo máš ještě chvilku počkat. 🍀