Lactobacily na zavádění. S jakými máte zkušenost?

8. bře 2021

Dobrý den má tu někdo zkušenost s nějakými laktobacily které se zavádějí? Něco co by upravilo trochu mikroflóru tam dole? V lékárně bych se sice zeptala ale je mi to hrozně trapné....
Obzvlášť třeba po bazénu nebo po antibiotikách a nebo třeba když prochladnu taky, cítím že to není ono 🙄 nechci přímo Canesten, Clotrimazol... spíš jako prevence atd....

luhana
8. bře 2021

Mam zkusenosti s gynocaps. Pred zavedenim na noc je potreba namocit je pod proudem vody.

klea81
8. bře 2021

Fermalac Vaginal 💯

amazonkajanik
8. bře 2021

Nejlepší prevence je správná hygiena,tzn žádné koupání(myšleno ve vaně s pěnou), vyhýbat se běžným mýdlům a nepřehánět to se sladkým 😉takže za mě třeba chilli intima gel nejlépe zelený. Když sladké,tak max 4 kostičky čokolády, nebo domácí buchta(bonbóny moc nejedu) dřív jsem zbouchala x sladkých tycinek a čokolády denně a krom váhy se to podepsalo i tam dole 😉

autor
9. bře 2021

@amazonkajanik já sladké vůbec nejim, ale pečivo teda jo....a je fakt, že cukr mi po porodu zůstal už vyšší. 😢 Ale stejně mi to dělají spíš ty vnější vlivy. Jak říkáš, stačí když pouziju obyč mýdlo...no to bych se zbláznila 😁 to bych se udrbala

@klea81
@luhana děkuji za tipy holky ♥️

loylii
9. bře 2021

@klea81 opravdu nejlepší.. já v případě diskomfortu zakoupim v lékárně boraxglycerin bobule a fermalac na dodání “živin”

amazonkajanik
9. bře 2021

No tak u mě klasické mýdlo neexistuje pár let, plus se vyhýbám parfemovanym vlozkam a nosím u sebe pro sychr i ubrousky od chilli intima ...

autor
10. bře 2021

@loylii na ty globule jsem se ptala a mě řekli v Dr.Max že se už nedělají 🤷 nemáš prosím přesný název a značku?

autor
10. bře 2021

@amazonkajanik u mě už přestávají existovat i kalhotky, já se snad pokaždých můžu zbláznit...jediné co mi nevadí je takový chladivý materiál, dřív je prodávali v Lidlu. No nakoupila jsem jich tam balík, některé mám ještě nerozdělané na půdě 😂😂