Lehké špiněni mimo menstruaci

taigo
30. črc 2017

Ahoj holky 🙂 mám na vás takovej dotaz...nebo spíš bych stala o nějakou dobrou radu než začnu plašit u doktora... Ze středy na čtvrtek jsem měla docela dývokej sex...nic mě nebolelo, žadne neobvykle příznaky...ve čtvrtek večer zase sex a v pá jsem začala lehce špinit a setrvává to do dnes (3den)... Je to čirá krev, včera byly růžove žmolky 😒... měsičky by měly dorazit za cca15 dni...jsem v obdobi ovulace a prej že to muže bejt tím ale nikdy dřiv se mi to nestalo... Před 7měs. jsem přestala brát antikoncepci a je to nějaký divoký...poslední měsičky jsem měla zpoždění týden...test jsem si nedělala...a teď to asi ani nepujde když špinim 😒...poraďte mi kdo co muže prosím 🙂

kotty
30. črc 2017

Žmolky by ukazovaly na přítomnost odcházející sliznice, ale to se stává při menzes ( i mě), že občas výjdou takové krevní cucky a ne jen krev... takle v půlce cyklu netušim.. napadá mě, jen nějaké poranění , ale to by zase odcházelo hned.. Když měl poslední menzes zpožděni, nemohlo to být těhu, které nevydrželo a teď by se ještě tělo čistilo? Možná by to chtělo pro jistotu gyndu.

galatea_a
31. črc 2017

Občas se to děje v období ovulace a nebo to taky může být podrážděním děložního čípku. Pokud je to ten děložní čípek, tak si zajdi na gyndu, aby ti udělali stěr a cytologii - ať máš klid 🙂

taigo
autor
31. črc 2017

Myslite že mně prohlidne i když krvacim? Dneska jsou to čtyři dny....já ani měsičky nemam tak dlouho 😢 a nejvic krve výjde když čuram...ale močak to snad neni...když mam tampon tak je to ok.

galatea_a
31. črc 2017

Pokud je cokoliv jinak, než to bývalo, tak se radši poraď s doktorem, pro jistotu.

kotty
31. črc 2017

@taigo no to já bych už byla u dr... pokud takle krvácíte mimo menses, tak určitě zkontrolovat. Běžně při menses výjde víc krve při močení nebo třeba vstanutí ze židle a tak.. svalstvo no ...takže jak jakoby mírně tlačíte a uvolňujete svaly při močení, tak se uvolňuje i krev, ale odkud, to zjistí jen doktor. A prohlídnout vás musí, však po porodu taky 6 týdnů odchází očistky a musí to zkontrolovat , nebo kamarádka zase krvácela snad 15 dní v kuse a taky skončila na gyndě.

taigo
autor
31. črc 2017

@kotty Dekují moc...hned zítra k ní zajdu...nevědělá jsem jestli mužu... Začínam mít docelá strách 😢 jsem tří roky po mimoděložným a nechtělá bych si projit něčím takovým zas...

kotty
31. črc 2017

@taigo strach je přirozený, když nevíte, ale zítra už budete vědět a třeba to bude banalita.. možností je tolik a my tu jako laici fakt nikdy doktora nahradit nemužeme a i kdyby se tu ozvala nějaké lékařka, tak taky jen může tipovat na dálku.

kotty
1. srp 2017

Jak jste dopadla ? Je to lepší ?

taigo
autor
1. srp 2017

Žadne změny...volala jsem doktorce...řeklá že počkáme do příštiho týdne a uvidíme jak na tom budu...prej že krvaceni do 14dnu je občas normalni...nevím, nějak se mi to nezda 😒 tak snad vi co říka 🙂

taigo
autor
6. srp 2017

Tak po sedmi dnech to skončílo a je všechno v pořátku...tak uvídime jak to bude pokračovát dál...