Máte někdo zkušenost se zvýšením prolaktinu v krvi?

nykolina
13. led 2012

Dobry den,prosim mate nekdo zkusenost ze zvyseni prolaktinu v krvy??? (problem z otehotneni a tehotenstvim) moc dekuji

caricia1
13. led 2012

Ahojky,mě zjistili vysoký prolaktin když mi brali v CARU krev na hormonální profil.Dostala jsem DOSTINEX a když jsem ho dobrala tak jsme mohli pokračovat 😉

sariky
13. led 2012

ja jsem mela pred otehotnenim rozhozene hormony - prislo se na to tak, ze jsem se citila porad unavena, tak mi dr udelal rozbor krve a zjistilo se, ze jsem mela rozhozenou stitnou zlazu a s tim souvisel i (a ted uz nevim jestli nedostatek nebo nadbytek) prolaktinu v krvi .... dostala jsem leky na stitnou zlazu a tusim take dostinex a ono se to po par mesicich spravilo. ale predpokladam, ze by ti mel lekar predepsat leky (nevim, jestli se to da upravit bez medikace)

lukza
13. led 2012

já taky měla a musela sem brát léky a po vysazení mě vzali opět krev zda se to spravilo prolaktin totiž zpusobuje že se nedaří otěhotnět ale rychle se to zpravuje po lékach

michamicha
13. led 2012

já to měla taky před otěhotněním, se štítnou žlázou se léčím už 15 let, ale přišli mi na ten prolaktin při kontrole na endokrinologii, brala jsem nejdřív medocriptine, spravilo se to, ale za pár měsíců jsem to měla zpátky, ale to už jsem chodila do CARu a tam mi dali dostinex 🙂