Menstruace každých 17 dní, je to normální?

terisek2222
10. říj 2016

ahoj holky,

už rok neberu HA, brala jsem ji predtím devet a pul let. Ze zacatku to bylo pravidelne po 28 dnech a i samotna mensruace sest - sedm dni. Poslední tri mesice to ale chodi uz po 17 dnech a trva to deset - jedenáct dní a je hodne silna, kusy a hodne krve. Tak ja nevim jestli je to normalni nebo ne?

sft
10. říj 2016

No je to divný, určitě zajdi k doktorce. Je mi tě líto, tohle bych zažít nechtěla... taky proto HA neberu. 😉 Snad se to zase spraví. 🙂

terisek2222
autor
10. říj 2016

praveze je mi divny ze zacli tyhle problemy az po 9 mesisich vysazeni,k dr jsem objednana za dva tydny tak se uvidi, jen me zajimalo jeslti nema nekdo s tim taky problem..

sft
10. říj 2016

Už jsem četla pár příspěvků tady, že několik měsíců po vysazení to bylo ok, ale potom se to změnilo, většinou spíš neměly menstruaci vůbec nebo měly jiný problémy, ale to, co máš ty, může být taky z toho. Zašla bych k doktorce co nejdřív, rozhodně to neodkládej.

zuuzzkkaaa
11. říj 2016

zkus pít kontryhelový čaj mě na srovnání pomohl, začalo mi to blbnout asi po roce 😉

terisek2222
autor
12. říj 2016

dekuju holky, k dr. jsem objednana na zacatek listopadu a zkusim i ten cajik

sft
12. říj 2016

@terisek2222 Až za měsíc? A nešlo by to dřív? Takovýhle problémy se mají řešit hned...

terisek2222
autor
12. říj 2016

sft, mno jdu tam 1.11., ted to mam tak nemuzu a nevim kdy to skonci a nemela uz volno, je tam jen tri dny v tydnu ale je dobra