Menstruace po samovolném potratu

bb18
11. bře 2018

Ahoj holky,
Vím že už tu takové téma je,ale bohužel už v celku nepřehledné,tak snad nebude vadit že se ptám znovu 🙂
Bohužel jsem nedávno potratila na konci 6.týdne. HCG po týdnu už kleslo na 4jednotky a děloha na utz čistá.
Můj problém ale tkví v tom,že už je to od potratu 5 týdnů a já stále nedostala menstruaci,která vždy chodí přesně snad i na hodinu. (Zpozdeni týden) PMS vůbec nemám, jediné snad bradavky,které v těhotenství zfialověly,bolely jako čert a tak zůstaly doteď.
Setkala jste se s tím některá? Je to normální, nebo je lepsi navštívit lékaře?
Moc děkuji za případné odpovědi 🙂

bb18
autor
11. bře 2018

Ještě bych ráda dodala ze potrat proběhl bez revize. Proto mě to zpozdeni zaráží

kaja2016
11. bře 2018

@bb18 Já bych zavolala na gynekologii a objednala bych se a MS v mezičase dorazí a nebo ne a pořešíš to s lékařem. Jinak po revizi má menstruace dorazit do 4 týdnů. Bez revize to podle mě bude stejně. Je to potrat, revize jen resi úplně vyčištění dělohy.

biedronca
11. bře 2018

@bb18 a nemuzes byt znova tehotna? Snazili jste se hnedka? , delala jsi TT?

bb18
autor
11. bře 2018

@kaja2016 Děkuji, asi to tak udělám 🙂
@biedronca - Styk proběhl pouze dvakrát a to přerušovaně a poté s kondomem, takže to asi moc pravděpodobné není

priefi
11. bře 2018

@bb18 A neni mozne, ze bys znocu v novem cyklu otehotnela?

biedronca
11. bře 2018

@bb18 no jen tak pro jistotu to zkusit můzes, ten TT. Ja mela MS hned presne po 28 dnech po samovol. potratu...

bb18
autor
11. bře 2018

@priefi - jak jsem psala výš, nemyslím si ze je to pradepodobny. Ale raději zkusím 🙂
@biedronca - Mě se to právě zdá divný. Zvlášť když to opravdu pokaždé dostanu bez zpozdeni. Zkusim zitra ten test a uvidíme. Kdyžtak se objednám na kontrolu)

kachna001
12. bře 2018

@bb18 já to po SP dostala normálně v termínu, takže bych se raději objednala k dr 😉 a buď do té doby přijde a nebo ne 🙂

andelka
12. bře 2018

Já bych asi na kontrolu zašla.
Mně teď skončila ms po potratu a revizi v 19 tt, přišla po 31 dnech,což je u mě obvyklá délka.

bb18
autor
12. bře 2018

Děkuji moc za všechny odpovědi! 🙂
Dnes ráno jsem udělala test a na první pohled byl pozitivní. Čárka tedy nebyla stejné intenzity jako kontrolní,ale i tak byla dost jasná. Teď odpoledne však ten samy test na pohled vypadá negativně a čárka je videt slabounká pouze pod světlem. Setkala jste se s tím některá?

andelka
12. bře 2018

@bb18 pokud byla ovulace později, tím pádem i cyklus by byl delší a bylo by to jako zpoždění, tak je možné, že tt ráno detekuje lépe než odpoledne. Proto se tt dělávají ráno.

snahnah
12. bře 2018

@bb18 Zkus třeba za 2 dny zas ráno, jestli sílí 🙂 On stačí jediný styk po potratu a jseš v tom :D ani nevím, kdy jsem mívala ovulaci....říkáme mu Bořislav a dnes jsem šla poprvé omrknout kočárky.

priefi
13. bře 2018

@bb18 testy se maji delat rano, protoze mas intenzivnejsi moc a je v ni i vic hcg. Behem noci nepijes tak jako pres den. Behem dne se moc nedoporucuje delat tyto testy, protoze hcg tam neni intenzivni, jako rano. Takze klidne se test muze tvarit negativne, kdyz ho udelas rano, bude zase pozitivni

bb18
autor
17. bře 2018

@snahnah tak to je krása, gratuluji! 🙂
Jinak já jsem zkoušela ještě jeden test a druhá čárka je viditelná pouze pod světlem,takový opravdu duch. A příznaky ze by měla MS přijít taky nikde 😞
Takže v úterý zajdu k doktorce a uvidíme co se děje