Menstruace po vyvolávačce. Jaké jsou vaše zkušenosti?

cekypetra
23. dub 2021

Ahoj holky,

za jak dlouho jste dostaly menzes po vyvolavaci injekci? Ja mam cyklus 28-31 dni. Nikdy jsem zpozdeni nemela. Ted mi menzes meska uz 10 dni. Pred 3 dny jsem byla na gynde. Vse ok, sliznice vysoka, dostala jsem vyvolavacku a furt nic. Boli me bricho, jsem nafoukla a nic. Je to asi 3 tydny, co jsem po dvou mesicich prestala brat Nositol Forte. V obdobi ovulace jsem 3 dny lehce spinila a od te doby nic. Tehotenske testy negativni. Tak si rikam, jestli mi Nositol nemohl rozhazet cyklus. Kazdopadne uz bych to fakt rada dostala...jake jsou vase zkusenosti?

Dekuji a pekny den,
Petra

wladimira
23. dub 2021

@cekypetra já se přidávám k dotazu 🙋🏼‍♀️ Já byla taky před 3 dny na vyvolání ms (zpoždění 20dnu)

jenssy
23. dub 2021

Ja byla navyvolavacce 2x, poprve jsem to dostala hned druhy den a podruhe to bylo pri zpozdeni 11 dnu, tehotenske testy negativni. V tuto dobu jsem dostala vyvolavacku a dalsi 4 dny nic...zacala jsem znovu testovat a tentokrat uz tehotenske testy pozitivni, zacaly mi vychazet az po 14 dnech od vynechani MS 🙂

cherie24
23. dub 2021

@cekypetra cca 3 - 4 dny. Byla jsem 3x v jednom roce tenkrát.

cekypetra
autor
23. dub 2021

@jenssy no jo, ale ja posledni styk mela pred 3 tydny, takze tehotenstvi to asi nebude.

lenickakl
24. dub 2021

11 dni po vyvolavacce. Mela by prijit do 14 dnu.

cekypetra
autor
24. dub 2021

@lenickakl jeee, uz aby to bylo. Jsem jak balon pred odletem.

kaneshiro
24. dub 2021

@cekypetra šestý den od injekce ale dostala jsem dvě naráz, protože mi menstruace meškala hodně dlouho.

cekypetra
autor
24. dub 2021

Holky, jeste me napadlo, nepomuze nechraneny sex nebo je to blbost? A blokuje vyvolavacka ovulaci? Doktorky me nenapadlo se zeptat neb tvrdila, ze po injekci to hned stopro dostanu.