Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může pravidelné užívání Pyridoxinu způsobit zpoždění MS?

modrypitrisek
28. bře 2014

Otázka je jednoznačná, může (konkrétně 60mg pyridoxinu denně) způsobit výrazné zpoždění menstruace?

modrypitrisek
autor
28. bře 2014

Nikdo? :(

pajenka
28. bře 2014

@modrypitrisek Jak výrazné? Nějaké zpoždění určitě v řádu dvou, tří dní

modrypitrisek
autor
28. bře 2014

Tak to by mě v životě nenapadlo, až teď když jsem zpožděná, tak nad tím dumám. Ale jedná se o víc než týden.

pepetousek
29. bře 2014

@modrypitrisek Může ti šoupnout ovulaci, tím pádem se ti posude den příchodu MS...já taky užívám 3 tablety denně, první cyklus užívání jsem měla ovulaci o 5 dní dříve, tento cyklus zatím ovulka nebyla (jsem 14DC), ale před užíváním jsem ji mívala tak 14-15DC, takže jsem zase na svém obvyklém cyklu i s pyridoxinem..takže ta anomálie první cyklus užívání mohla být náhoda, kterou nemá pyridoxin na svědomí...Ty víš, kdys měla ovulaci?

modrypitrisek
autor
30. bře 2014

@pepetousek No, bez pyridoxinu cca 22.-23.DC, pak s pyridoxinem první měsíc 21.DC, no a tento měsíc, druhý s pyridoxinem, to vypadá na anovulační, ale něco se rýsuje na 33.-34. DC, od té doby mám už skoro týden zvýšené teploty, tak to vypadá, že byla ovu tak strašně opožděná (kéž by, anovulák - to by se mi moc nelíbilo ☹ ) .

modrypitrisek
autor
30. bře 2014

@pepetousek A aby pyridoxin hned v prvním cyklu užívání posunul o 5 dnů... to mi přijde moc růžové... no, je vcelku jedno, co to má na svědomí, hlavně, že se tak stalo, že? 🙂 🙂

pepetousek
31. bře 2014

@modrypitrisek Přesně, nemusí to mít s pyridoxinem vůbec nic společného! 🙂 Jestli máš už týden zvýšené teploty, tak se ovu vážně zpozdila, ale hlavně, že došla 🙂

modrypitrisek
autor
31. bře 2014

@pepetousek Říkám si to samé 🙂 🙂 .

Sem začni psát odpověď...

Odešli