Může to způsobovat cysta?

andysek1235
14. říj 2023

Dobrý, den obracím se na vás s dotazem ohledně mého problémů mám již rok nitroděložni tělísko jsem dva měsíce po operace cysty na vaječníku před pár dny mne začal bolet podbřišek paní doktorka mi řekla že mám cystu na vaječníku tentokrát na pravé straně ale co mne trápí že mne začaly opravdu hodně svedete bradavky a bolet podbřišek bolí pořád cítím se unavená a slabá a všimla jsem si že sem trochu citlivější na pachy ... může toto všechno způsobovat ta cysta ? Máte stim některá z vás zkušenost?

lucianaaaaa
14. říj 2023

@andysek1235 dobrý den, tělísko jsem tedy nikdy neměla, ale problémy s cystami jsem si užila.. za mě bys měla raději zajít k doktoru a říct své problémy. Bolesti v podbřišku jsou “normální”.. při další MS by měla cysta odejít, pokud ne, tak by to měl tvůj lékař řešit. Co se týče těch dalších problémů, tak to vypadá spíš jako příznaky těhu, ale tím tě nechci nijak děsit. Zkus se otestovat, pokud do pondělí tyhle problémy nezmizí, tak bych šla k doktoru.

lencaa11
14. říj 2023

@andysek1235 já to měla před Ms jako PMS a pak po operaci jako hormonalni zblazneni teď ještě záleží zda máte hormonální či nehormonalni asi i pro svůj klid udělat test ...a zda se dělají cysty zeptala bych se na endometriozu

andysek1235
autor
14. říj 2023

@lencaa11 právě že jsem minulý měsíc měla problém i s Ms trvala jen den a půl a byla hodně slaba , chtěla jsem zajít ke své gynekolozce ale bývalý pan doktor odešel do důchodu a nová paní doktorka si ordinuje jak se jí zlíbí takže sem musela na vyšetření do nemocnice a tam mi na to řekla že to může být ta krátká MŠ vlivem tě operace před dvěma měsíci zaráží mne akorát ta prsa že to je přesně jak v těhotenství ale přitom bych oteotnet neměla když mám tělísko nevím nechápu to těhotenský test jsem zkoušela před pár dny a zdálo se mi že je tam náznak druhé čárky ale po informací že tam mám cystu jsem tam vzala tak že to udělala cysta a vyhodila jsem ho a dál to neřešila a teď ty prsa jsem z toho jelen

andysek1235
autor
14. říj 2023

A tělísko mám nehormonalni 😊

marketa1218
14. říj 2023

@andysek1235 A co na to těhotenský test?

krisstina93
14. říj 2023

Udělej si tehotensky test, můžeš byt těhotná i s teliskem. Zvlášť nehormonalnim, ono není moc spolehlivé.

lencaa11
14. říj 2023

@andysek1235 bohužel i při tělísku se dá otěhotnět to je u všeho že není nic na 100% já měla 👻 pri cystě byla jsem i na HCG jelikož Ms byla zpožděná a měla jsem nehormonalni telisko 8 let ( dvě ) a nikdy nic vše ok ..ano může to bejt vše od hormonu

lencaa11
14. říj 2023

@krisstina93 ono je to u všech druhů telisek že může selhat jako každá antikoncepce

andysek1235
autor
14. říj 2023

Tak to jste mne holky nepotěšili 😊zkusím zítra koupit test a uvidíme snad to vyvolávají jak říkáte hormony další miminko si teď opravdu neumím představit jelikož mám doma už tři holky a nejmladší má necelé dva roky 🤣

julie290
15. říj 2023

@andysek1235 na nehormonalne teliesko by som sa asi veľmi nespoliehajte. Skus ešte test lebo to naozaj môže vyzerať na tehotenstvo

andysek1235
autor
15. říj 2023

@julie290 ano zkusila jsem si udělat Dr max do proudu moci ale nejspíš sem něco udělala špatně protože se mi neukázala ani jedna čárka až asi po 10minutach se mi ukázala jedná a jakýsi náznak druhé čárky moc tomu nevěřím kdy to tak blblo tak raději udělám nový test zítra ráno 😊

julie290
16. říj 2023

@andysek1235 držím palce, daj vediet ako si dopadla 🙂

lencaa11
16. říj 2023

@andysek1235 to byl nejspíš špatný test uvidíte co ukáže nový test ☘️☘️