Můžu chodit na bazén v těhotenství?

andeika
23. črc 2019

Ahoj, mam dotaz..😉 Chci se koupat jsou hici ale vsichni mi vymlouvaji ze koupani pred porodem neni dobry kvuli infekcim.. Muzu se jit koupatkdyz uz za mesic rodim?

kata267
23. črc 2019

@andeika asi bych spis volila domaci bazen pokud mate moznost, do verejneho se mi nechce ani jako netehotne 😀

andeika
autor
23. črc 2019

@kata267 co co si myslite o rekach?

calvac
23. črc 2019

@andeika ve verejnem bazene plave fakt hnus. Bydlim v panelaku a jako tehu jsem se proste varila doma. Chodime na bazen, nic jineho nam nezbyva, ale tehu bych tam nelezla. Infekce se tam nabizi, sampzrejme nic chytit nemusis, ale muzes.

zuzan88
23. črc 2019

Já na bazén chodila i jako těhu... Kup si v lékárně tampony na koupání.

eithelwing
23. črc 2019

Koupila bych si tampony na koupání. Bazén se čistí, takový rybník mi přijde tedy horší. 🙂 Řeka by mohla být fajn, ale jen tak na svlažení. Jako netěhotná jsem byla v Orlici, klouzalo to až běda, proud opravdu táhl, takže člověk musel být opatrný. S břichem bych do toho nešla. 🙂
Nebo se k někomu nakvartýrovat do bazénu domů. 🙂 Ideál. 🙂

kata267
23. črc 2019

@andeika no za me asi lepsi nez verejne koupaliste, ale tehotna navic chvilku pred porodem bych to radsi neresila (ani s koupacima tamponama), ty pripadny problemy za tu chvilku ve vode podle me nestoji 😉

laka_lacenda
23. črc 2019

Já chodím na bazén plavat, s tamponama. Plánuju až do konce, když to bude OK. Záleží, jak jsi normálně náchylná na infekce nebo ne.

makronka222
24. črc 2019

Chodila jsem do Podoli plavat 3x tydne i v zime jeste den pred porodem... zadny problem nikdy s nicim, byla jsem i na Sarce v lete

betelgeuzz
24. črc 2019

Já neměla nikdy problémy se zánětama, takže jsem normálně i v těhotenství chodila do bazénů a žádné tampony jsem nepoužívala.