Mykóza 14 dní. Co dělat?

12. pro 2022

Mykóza 14 dní
Ahoj, potřebuji poradit. Už 14 dní mám mykozu nejprve jsem zkusila klasicky samoléčbu z lékárny. To nepomohlo. Doktorka mi předepsala krém, co se zavádí dovnitř. Dnes večer budu dávat naposledy. Problém je, že to pořád svědí, pálí pri čůrání. Sice už ne tak moc, ale upřímně nevím co teď dál. Znovu zavolat na gyndu? Už jsem z toho zoufalá.

petramana
12. pro 2022

me v tehotenstvi po brani antibiotik taky zacalo svedit tam dole... doktor postupne predepsal: tetraborico globule, macmiror, gynopevaryl, rosalgin, gynimun,... hruza, svedeni neprestavalo...pak mi jedna sestricka v nemocnici poradila oplachy vodou smichanou s jedlou sodou - neskutecna uleva, postupne svedeni ustalo...

eviicka
12. pro 2022

A už si menstruovala? Mně to vždycky vyřeší menstruace. Už ani neléčím, jen ulevuji Canestenem.

autor
12. pro 2022

@eviicka tu mám dostat kolem Vánoc.

levandule_k
12. pro 2022

Nemůže to být zánět močáku, když tě to pálí a svědí při čůrání?

autor
12. pro 2022

@levandule_k ne to neni zánět močáku. To je mykóza.

jjasmina
12. pro 2022

Zkus mast Fungicidin. Pokud samozřejmě léky nezaberou, navštívit opět dr

autor
12. pro 2022

@jjasmina ono to pálí spíš uvnitř. Venku to už je dobrý. No asi ji znovu zavolám. štve mi to

lele333
12. pro 2022

Z mojich skúsenosti si treba na to urobiť test, lebo niekedy príznaky môžu byť veľmi podobné. Ak je to teda aj tak mykoza, treba ísť na kultiváciu ak to trvá 14dní, nech sa zistí o akú baktériu ide a zistí sa na čo je a nie je rezistentná. Potom by vám mali predpísať lieky, ktoré zaberu.

autor
12. pro 2022

@lele333 tak já se řídila tím, co mi doktorka řekla. Udělala vyšetření řekla klasická mykóza.