Narůžovělé špinění. Co by to mohlo být?

lucciuu
14. srp 2022

Dobrý den, chci se zeptat, pokud některá má podobnou zkušenost. Momentálně mam po ovulaci - viz fotka z aplikace. A teď jsem po utření na toaletním papíru i na spodním prádle měla pastelově růžové špinení.. víte co by to tak mohlo být? S přítelem se teda snažíme o miminko, máme nechráněný sex prakticky furt krom menstruace.. ale zajímalo by mě jestli jste se s tím nějaká setkala už.. moc děkuji za reakce.

susmevem
14. srp 2022

@lucciuu ...to může být klidně ovulační hlen. Takže buď úplně v klidu...

lucciuu
autor
14. srp 2022

@susmevem přiznám se, ze se mi to při žádné ovulaci ještě nestalo 🤷🏽‍♀️ Aby to bylo takhle růžové, ale tak tělo není stroj 🙏🏽

susmevem
14. srp 2022

@lucciuu ... přesně, je to celkem běžné, takže se vůbec nestresuj...🙂

lucciuu
autor
14. srp 2022

@susmevem moc děkuji za reakci ❤️

lencaa11
14. srp 2022

@lucciuu aplikace je nespolehlivá tak že bych typla že by to mohlo bejt k ovulaci

lucciuu
autor
14. srp 2022

@lencaa11 a je možné, že ta šance na otěhotnění je tenhle měsíc vyšší? Minuly jsem tohle vůbec nemela. A sex pred touto ovulaci jsem měla pravidelně..nikdy jsem tohle neřešila tak o tom nic nevím, tak se omlouvám za dotazy 🙈

lencaa11
14. srp 2022

@lucciuu každý měsíc je šance na těhotenství stejná tělo reaguje jinak na vše co se kolem ženy děje úplně bych to vše vypustila a měla sex jako do teď kdykoliv a miminko si cestičku najde 😉

lucciuu
autor
14. srp 2022

@lencaa11 snažíme se teď 3. měsíc.. tak uvidíme 🙈 moc bychom by si ho přáli, tak je těžké na to nemyslet a nesledovat svoje tělo 🙈

lencaa11
14. srp 2022

@lucciuu v tom bych řekla že je právě ten největší "problém " žen to upnutí na to to vše blokuje a pak se nedaří jsou páry které x let neotěhotní a pak jedou na dovolenou ,zmeni práci a šup jsou těhotné tak že opravdu je to hodně v hlavně 😏

lucciuu
autor
14. srp 2022

@lencaa11 je to tak, vím o tom, ale nevím jak se od toho odpoutat..🤦🏽‍♀️🤷🏽‍♀️😞 ne ze bych na to myslela furt.

lucciuu
autor
15. srp 2022

Tak dneska je to špinění takové růžovohnědé pastelové
🤷🏽‍♀️

lencaa11
15. srp 2022

@lucciuu možná bych za par dní udělala test třeba se povedlo 😉

lucciuu
autor
15. srp 2022

@lencaa11 myslíte? Ja vím ze ty kalendáře nemusí být přesné ale jsem dneska 18. den cyklu 🤷🏽‍♀️

lencaa11
15. srp 2022

@lucciuu no aplikace nejsou vůbec na 100% spolehlive oni vaše tělo neznají jen to počítají co tam kdo napíše a nebo teď teprve je ovulace je to takový 50./50 uvidíte za par dní ☘️☘️

lucciuu
autor
15. srp 2022

@lencaa11 děkuji, tak pockam. Nic jineho nezbyde 😅🤦🏽‍♀️

helen_h
15. srp 2022

@lucciuu Také to ale vůbec s ovulací souviset nemusí a pokud jste sexuálně aktivní, tak může vzniknout na sliznici jen malá odřeninka po styku, která pak takovýmto způsobem zabarví hlen (čerstvá jde dorůžova, pak trochu dohněda).

lucciuu
autor
15. srp 2022

@helen_h to ani nevím ze něco takového muže sex způsobit 🙈🙈

lucciuu
autor
15. srp 2022

@helen_h nikdy se mi to nestalo a to jsme s přítelem stejně hodně sexuálně aktivní 🧸❤️

helen_h
15. srp 2022

@lucciuu Mně se to právě jednu dobu dělo docela často, právěže více v období kolem ovulace, kdy je děložní čípek prokrvenější.

lucciuu
autor
15. srp 2022

@helen_h tak uvidim Za 14 dnů co z toho bude nebo nebude.. bolí mě trochu i na pravé straně, takové pichání.. 🤷🏽‍♀️ A ode dneska citim trochu prsa. Ale kdo ví.

vendelinka08
15. srp 2022

@lucciuu také to normálně u ovulace nemám, ale už se mi to také stalo.

lucciuu
autor
15. srp 2022

@vendelinka08 aha, třeba budu taky ten případ, ze je to jen reakce na něco. Sex nebo ovulace 🤷🏽‍♀️