Těhotenství?

misqa08
20. čer 2022

Ahoj holky, mám takový dotaz s přítelem se snažíme o miminko, antikoncepci neberu už 3 a půl roku. V období ovulace jsme měli nechráněný styk a přítel se do mě udělal. Mám 5 dní do očekávané menstruace, bříško mám nafouklé a bolí mě prsa. Dneska jsem na toaletním papíře po utření viděla světle růžovou slabou krev, dostavili se i slabší křeče v břiše. Myslíte, že je to předmenstruační syndrom nebo bych mohla být těhotná? Jsem zoufalá jakákoliv změna a já už myslím na to jediné...

nikolb99
20. čer 2022

@misqa08 může to být PMS a nebo i zahnizďování, nezbývá nic jiného než počkat😝🙈

zlaticko22
20. čer 2022

@misqa08 toto je opravdu těžké takto říct, může to být to i to... Na tvém místě bych zkusila test, garantují už několik dní před očekávanou ms.. samozřejmě nejlepší by bylo vyčkat až opravdu do data očekávané ms, ale chápu, že to nejde vydržet a člověk chce vědět... budu držet palečky

carolineg1
20. čer 2022

Může to být i to i to

lencaa11
20. čer 2022

@misqa08 může to bejt před MS a nebo i těhotenství je to 50/50 počkala bych třeba den dva před MS a udělala test

misqa08
autor
21. čer 2022

Tak nakonec to bohužel byla opět MS brečím jako želva tak moc jsem si to přála 😢

lencaa11
21. čer 2022

@misqa08 myslím že vše je v hlavě když vypnes v hlavně chci miminko tak to půjde chce to úplně začít něco bokem dělat sport ,výlet ,práce atd a tím se člověk zaměstná 👍držím palce

zlaticko22
21. čer 2022

@misqa08 to mě moc mrzí...snad to vyjde příště🍀

misqa08
autor
21. čer 2022

@lencaa11 to je pravda, ať se snažím sebevíc rozptylovat a být něčím jiným zaměstnaná tak na to dost často myslím. Pokusím se víc uvolnit a tolik na to nemyslet. Určitě se taky dočkáme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru