Implantační krvácení. Jak ho poznat či odlišit od ms?

tynkakeby
17. zář 2023

Ahoj holky z přítel jsme se rozhodli že chcem miminko ,sex máme skoro každý den aspoň 3 do týdne ,poslední sex jsme měli 5.9 a 12.9 …dneska jsem začala špinit hodně slabě ani na vložku to není je slabě červená krev občas na toaletním papíru taková hodně světle růžová , bolesti podbřišku skoro žádný sem tam tlak občas křeč ale skoro vůbec ani to ,,,MS mám dostat až správně zítra 18.9 nevím zda by to mohli byt implantační krvácení mate nějaké zkušenosti ????

laloogrey
17. zář 2023

Já to tak měla také - trvalo to jen jedno odpoledne, večer už byl toaleťák čistý 🙂 Podle toho, co píšeš, bych řekla, že na 90 % se to povedlo 😉 Uvidíš zítra 🙂

tynkakeby
autor
17. zář 2023

@laloogrey test jsem jsi dělala a byl negativní ale když jsem jsi ho prohlédla poradně viděla jsem slabou čárku ale okem byla fakt málo vidět jen zblízka nebo pod světlem byla taková skoro neviditelná ,,

misha31
17. zář 2023

Ja tedy den pred MS mela na testu uz dalnice. Ale zas nevis, kdy byla ovulace...

tynkakeby
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
misha31
17. zář 2023

@tynkakeby tak ale po vysazeni antikoncepce muze byt cyklus uplne jiny a nemuzes vedet, kdy cekat MS. Proste bych se snazila jinak obden, tim se nic nezkazi. Pokud by byla ovulace kolem 3.9., test by byl jasne pozitivni

lencaa11
17. zář 2023

@tynkakeby vyzkoušela bych za par dní ještě test

tynkakeby
autor
17. zář 2023

@lencaa11 teď se mi to rozjelo více 🫤více krve taková více červená a čerstvá tak asi nic nejspíš to bude ms

lencaa11
17. zář 2023

@tynkakeby to vypadá na Ms 😔

laloogrey
17. zář 2023

@tynkakeby Hmmm, tak pokud se to rozjelo, tak bych taky řekla, že to bude spíše ms 😔