Implantační krvácení?

kolka01
10. led 2023

Dobrý večer všem, už jsem docela zoufalá a ve strachu, tak potřebuji znát i jiné názory. Spis jakékoliv názory. Snažíme se o miminko cca 7 měsíců a zatím neúspěšně. Tenhle měsíc ale přišlo krvácení v polovině cyklu. Nejdřív jsem si říkala, že to muže být uhnizďování, protože to začínalo hnědým nebo růžovým špiněním a teď už je to 6 dní a změnilo se to na světle červené krvácení. Volala jsě doktorce, změny špinim (v tu chvíli 4 dny), a ta mi řekla, že se to stát muže, že mám pokračovat v bráni Utrogestanu a počkat do očekávané ms. Jenže mně to přijde teď horší. Na vlozce jen málo krve, ale při návštěvě wc je ji víc. Prosím o rady. ZÍTRA SAMOZŘEJMĚ JEDU K DOKTORCE. Jen me zajímá, jestli s tom mate někdo zkušenost. Děkuji 🙂)

merope
11. led 2023

V polovině cyklu je ale ovulace, nikoli uhnizďování (a ještě se ani nebere utrogestan). Pokud to je dřív než očekávaná MS, ale už po ovulaci, tak to být samozřejmě může.

jjasmina
11. led 2023

@kolka01 mě se párkrát stalo, že se ms dostavila prostě dřív, já to teda nijak neřešila. Dokonce se mii stalo, že jsem dostala ms a za dva týdny zase

kolka01
autor
11. led 2023

@merope ovulace proběhla pár sní před, tohle se stalo po ní a přesně v den před prvním utrogestanem. Dnes jsem byla u doktorky a nic špatného nenašla. Myslíte, že je šance, že se podařilo?

kolka01
autor
11. led 2023

@jjasmina aha aha, mně se to právě nikdy nestalo a jak se to tak nějak horšilo, tak mě to vyděsilo 🙈

kolka01
autor
11. led 2023

@merope ještě taková blba poznámka, ale jdou ze mě i takové “pucky” . Doktorka při ultrazvuku ale noc špatně neviděla … 🙈

merope
11. led 2023

@kolka01 bílé cucky jsou typicky Utrogestan (ten jeho obal)

kolka01
autor
12. led 2023

@merope to mě nenapadlo… 😂 bílé nejsou, jsou červené, ale tak to je při krvácení samozřejmost 😂 no je to týden a zatím to nekončí, tak uvidíme. Nechci to za týden ZASE dostat…

meeb90
9. zář 2023

@kolka01 hele mám teď to samý... Začalo mi špinění cca s ovu a trvalo týden...
Jak to dopadlo?

kolka01
autor
10. zář 2023

@meeb90 trvalo mi to celkem asi 10 dní, doktorka mi ani neřekla, co to bylo (už jsem doktorku změnila, protože informace od ní byli nulový ve více věcech) a pak byl asi týden a měla jsem dostat ms. Ta nepřišla, tak jsem pořád doufala, ale musela jsem na vyvolávačku, která mi zabrala až po 14 dnech. Podle mě mi to spis Utrogestan rozházel víc, než aby to srovnal. Tak už jsem ho pak nechtěla 😅po roce snažení se nám to uspesne povedlo a teď jsem v 10. Týdnu. Tak přeji hodně štěstí a hlavně každé krvácení nepodceňovat. 🙂)