Neprasknutý folikul. Zkušenosti s cystou?

vanda098
3. kvě 2021

Ahojte 🙂 nemáte niektorá skúsenosť s tým, keď sa vo väčšine prípadov po ovulácii spravi z folikulu cysta, ako sa to dá riešiť, keď sa začíname snažiť o babo?

wladimira
3. kvě 2021

@vanda098 taky se mi to stalo ze při ovulaci mi nepraskl folikul a byla z toho cysta která má při ms prasknout ,taky bude pravděpodobné ze se ti ms zpozdi mě třeba nepřišla vůbec tak mě dr dal vyvolávačku a ujistil mě ze ta cysta z ms praskne

vanda098
autor
3. kvě 2021

Dakjjem za odpoved 🙂 áno viem že praskne pri ms ale ide o to že mne sa to robí takmer v každom cykle... čiže folikul nepraskne a stále je len cysta a to je celkom problém pri plodení.. tak ci niektorá nemá skúsenosť čo sa dá s tým urobiť aby ten folikul normálne praskol.. ci na to nieje nejaký liek alebo niečo

levandule_k
3. kvě 2021

@vanda098 Zkusila bych to řešit bylinkami (čaj, tinkura, sedací koupel).

loylii
3. kvě 2021

@vanda098 to znamená, ze mas hormonální nerovnováhu. Nech si na gynde odebrat krev a změřit hormonální hladiny. Na dorovnani jsou léky. Měla jsem a zabralo to.

vanda098
autor
3. kvě 2021

@loylii a môžem sa opýtať čo presne ti nato dali? Robili sa ti cysty?

aselluska
3. kvě 2021

@vanda098 měla jsem totéž, chceš SZ?

vanda098
autor
3. kvě 2021

@aselluska áno prosim 🙏

aselluska
3. kvě 2021

@loylii i přes to jsem měla hladiny hormonů v pořádku

loylii
3. kvě 2021

@vanda098 ano, u mě to byl nepoměr estrogenu a progesteronu. Dostala jsem v tabletach progesteron a po 4.m těhotná😀 dělaly se mi cysty od 1,5 - 5cm.

zerog
4. kvě 2021

@aselluska take poprosim,moc dekuji

luciegar
8. led 2023

@aselluska @loylii @vanda098
zdravim holky, prosim, mam stejny problem, mohly byste mi take pisnout SZ? Byla bych vam vdecna🙏

vanda098
autor
8. led 2023

@luciegar ahoj a čo chceš presne vedieť?

luciegar
8. led 2023

@vanda098 jestli se vam nakonec podařilo prirozene otehotnet, nebo pripadne co vam pomohlo 🙂

vanda098
autor
9. led 2023

@luciegar zatiaľ nie, ale prišli mi na nejaké problémy a normlane sa snažíme až od kvetna 2022

luciegar
7. únor 2023

@vanda098 dekuju za info.. ja zacala pit kontryhelovy caj a jsem ted po x letech bez ms bolesti a celkove pms.. ale zase mi zacalo dvoudenni spineni okolo 14 DC. Kazdopadne cysty se mi nejspis tvori porad.. ty/vy ted beres/te nejake pripravky?

vanda098
autor
13. únor 2023

@luciegar nooo beriem klasiku, D, omega, koenzym, B atd.. ale mne hlavne haprovala štítna žľaza a preto sa mi robili, od kedy som nastavená správne je to ok 🙂