Nepřišla mi menstruace při braní HA

mysicka_lb
10. říj 2018

Milé maminky, prosím o radu. Beru pravidelně HA. Cca před dvěma měsíci jsem měla velké problémy se žlučníkem a několikrát jsem zvracela, takže určitě byla oslabená účinnost. Menstruace přišla cca o 5 dní dříve, než přichází obvykle, tedy jsem myslím ještě dobírala platíčko. Neřešila jsem to, dobrala jsem, udělala pauzu, začala brát další platíčko. Při tomto novém platíčku už jsem nikdy nezvracela. Cca v půlce braní platíčka jsem byla na operaci právě se žlučníkem. Dobrala jsem platíčko. Menstruace přichází vždy v neděli a teď prostě nepřišla. Další platíčko bych měla začít brát v pátek. Těhotná být na 99,9 procent nemůžu, těhotenský test je negativní a od minulé menstruace jsem vůbec neměla pohlavní styk. Nejspíš to bude tou operací, ale nevím, jak dál. Zda mám začít brát v pátek nové platíčko jako obvykle, navštívit doktora (i když jde o vynechání několik dní, což ještě obvykle nikdo neřeší), či ještě něco jiného.... Stalo se to některé z vás?

vendelinka08
12. říj 2018

@mysicka_lb zacala bych brat normalne dalsi platicko..at se to to jeste vice nerozhazi..a uvidis za mesic. Pokud nejsi tehotna jako ze tedy ne..tak se to muze stat.