Odstranění hemoroidů laserem Help-halo. Máte s tím zkušenost?

siera1
10. zář 2019

Ahoj, prosím máte s tím některá zkušenost? Jdu na to za měsíc a v podstatě vůbec nevím, co od toho čekat. Provádí se to při plném vědomí a v poloze jako na gyndě. Pak je prý jen omezený režim co se týče fyzické námahy. Jinak je to prý bezbolestné a ucítím jen nepříjemný tlak. Upřímně, mám z toho strach, byla bych ráda, kdybyste se některá podělila o svoji zkušenost. Děkuji ;)

korneliusa
10. zář 2019

Se tady s dovolením píchnu.

marketanova
10. zář 2019

Dobrý den, určitě si myslím, že pomáhá jakýkoliv zákrok více než mastičky, ale také mě pomohla aloe vera gel

amazonkajanik
10. zář 2019

Jo,tak mě teprve čeká proktolog a pak se uvidí. Ale co vím od bývalé kolegyně,hrozně si to chvalila. Před tím ji to dělali chirurgicky a když to přišlo k sobě,tak děsná bolest. Ale po tomhle zákroku si pry mohla po pár hodinách sednout na hemopolstar

kkkacenka3
3. čer 2023

@siera1 krásný den,mohu se prosím zeptat,jak dopadl laser help-HALO? Přemýšlím o tom,zatím jsem byla jen na ligaturach,ale chtěla bych už vyřešit jednou pro vždy.Je to bolestivé?jak dlouho trvá rekonvalescence?Moc děkuji

siera1
autor
8. črc 2023

@kkkacenka3 Za sebe mohu jen doporučit. Při samotném zákroku je to takové nepříjemné, hlavně když slyšíte ten laser a víte, že bude doktor zase další místo ošetřovat, ale bolestivé to vyloženě nebylo. Jen takový velký tlak. Po samotném zákroku jsem se ten den snažila moc nesedět a spíše polehávat a vzala jsem si raději v práci na týden volno, ale upřímně, nebylo to třeba. Já se opravdu cítila, jako kdybych na ničem nebyla. Takže mě to absolutně nebolelo. Shodou okolností na tom byl asi před půl rokem i manžel a toho to po zákroku chvíli bolelo, takže může to být i individuální, jak dle stavu, ve kterém to člověk má, tak i podle mě jaký má práh bolesti.