Otěhotněly jste i přes nízkou sliznici?

oldana
9. únor 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda tu někdo otěhotněl i přes nízkou sliznici. Mám na mysli míň jak 6mm? Díky.

sisinka74
9. únor 2015

@oldana mne to vzdy vyhodili na 10 pomoci estrofemu. Jinak bych mela 7 a to je malo.

blondynka400
9. únor 2015

@oldana u první dcery jsem měla endometrium cca 3-4mm, víc nikdy nic a s dr. jsme byli dohodlí, že to nemá smysl řešit, že to tak prostě mám. U druhé v den otěhotnění dokonce 1mm (bylo to přes HA a v osudný den jsem náhodou byla na kontorole, proto to vím přesně).
Takže já jsem úkaz toho, že i s hodně nízkým se dá otěhotnět bez problémů.

oceancity
9. únor 2015

Ahoj. Ano. Našemu synovi to stačilo 🙂
Nerostla mi ani po hormonech, po 3 letech jsem porodila ještě dceru, to už byla sliznice v "normálu"

soleilll
9. únor 2015

@oldana Mně řekl odborník, že 6 mm je hraniční, ale na druhou stranu ani 10 mm ti nezaručí, že má správnou strukturu. Bohužel se to nedá jednoznačně říct - prostě když se to má uchytit, stane se to. 😉

oldana
autor
10. únor 2015

@sisinka74
@blondynka400
@oceancity
@soleilll
Diky holky. Prave sem byla vcera na utz a ovulace probehla ale sliznice jen 5mm. Stale s ni zapasim. :-\ o estrofemu dr taky mluvila ze ho zkusime dalsi mesic.

veliisek
10. únor 2015

Já s nízkou sliznicí měla taky problém ,ale mě zabral kontryhel.
@oldana

blondynka400
10. únor 2015

@oldana ono to fakt není o té výšce, ale o kvalitě. Ne každý je tabulkový a doktoři se tohohle podle mne moc chytají... Za mne zkus taky kontryhel, lepší než léky 😉

mosvo
10. únor 2015

@oldana ahoj, já měla estrofemem sliznici vyhnanou na 4,7mm a povedlo se. říkali, že je to málo, ale že za pokus to stojí 🙂

jajina.c
10. únor 2015

@oldana Mně také bylo řečeno, že mám nízkou sliznici ( ale dr mi neřekla žádné číslo ), že prý bude otěhotnět těžké a za 3 měsíce jsem si nesla první fotku z ultrazvuku 🙂 .

katakabrt
11. říj 2018

@jajina.c tak to moc gratuluji.ja mam také nízkou sliznici.užívám drmek a nějaká homeopatika.v pondělí jsem to dostala, ale měla jsem to jen slabě do úterý a středa a dneska už nic.objevil se mi hned takový vytok.Nevim jestli je to možné tehu nebo jen plasim?