Otěhotnět se sníženou funkcí štítné zlázy a endometriózou

sphinxlady
6. led 2017

Ahojky.. chtěla jsem se jen zeptat jestli se nekomu podle otehotnet se snizenou funkci stitne zlazy a endometriozou, s pritelem se snazime teprve pul roku ale hrozne se bojim ze to neprijde :( na gynde mi tvrdi ze sance je.. tak bych chtela vedet jestli se to nekomu z vas povedlo a za jak dlouho ste videli na testech // dekuji vsem a preji krasny zbytek dne 🙂

tortojs
6. led 2017

Pokud je štítná žláza správně léčená, tak by v tom takový problém být neměl. Velkou roli hraje mysl. Nám se teda povedlo až po mnoha pokusech o umělé. Teď se povedlo 3IVF. Uvidíme jestli bude bojovník.

netopejr
6. led 2017

A řešíš tu hypofunkci s endokrinologem? Řekla jsi mu, ze chceš otěhotnět? Ono se totiž dává pak léku trochu víc - co Tobě stačí, dvěma už nemusí. Může byt problém otěhotnět nebo může docházet k potratům, i velmi raným. U někoho zas nemá vliv ani když se neleci, třeba ze to nevi.
Jinak hypofunkci má spousta žen a velmi mnoho z nich ma deti a otěhotní normálně 😉
Hodně štěstí, ať se brzy zadaří!

mku
6. led 2017

Ja jsem otehotnela po 16ti mesicich intenzivniho zkouseni, ale bohuzel jsem potratila. Po 2mesicich jsem otehotnela znovu a ted snad vsechno ok 🙂 chce to vydrzet a nesoustredit se jen na to, ze to musi vyjit... vim, ze se to lip rika, ze dela, ale ja poprve otehotnela na dovolene, kde jsme hodne sportovali i pili a na sex ani skoro nebyl cas... a podruhe po navratu z hodne narocne cesty za ocean, kdy jsem opet na nejaky sex a tehotneni nemela ani myslenky 😉
Jenom jeste podotknu, ze mi je 38, takze i s vekem to jde hur nez kdyz jsem tehotnela ve 26letech 🙂

mku
6. led 2017

Jeste mozna dodam, ze mi pomohla i zmena endokrinologa, nova pani doktorka mi upravila jinak leky.

sphinxlady
autor
6. led 2017

@netopejr ano lecim se u endokrinologa brala jsem pulku prasku denne a ted mi to navysila.. beru 3x tydne 2 a zbytek tydne jeden.. ted 19.1 jdu na odbery tak uvidime.. 🙂

lady5
6. led 2017

Já jsem třeba ani nevěděla že mám sníženou funkci štítné žlázy. Otěhotněla jsem hned první měsíc. Protože tu štítnou žlázu měl můj otec tak jsem šla na vyšetření. Nasadil mi prášky a vše bylo ok.

sphinxlady
autor
6. led 2017

@lady5 no jo ale ja mam jeste endometriozu ta me trapi vic nez stitna zlaza.. na to jsou aspon ty prasky ale na endometriozu neni nic.. ☹

sphinxlady
autor
6. led 2017

tak jsem prave chtela vedet jestli se nekomu povedlo tady stemi nemoci otehotnet prirozenou cestou 🙂