Pharmatex a plodné dny

danielle1988
22. kvě 2019

Ahoj holky, obracím se na vás, protože mám nervy na pochodu. Je mi 31 let, rok mám vysazenou HA, kterou jsem brala 8 let. Po vysazení cyklus přišel ihned a pravidelně. Jenom že poslední tři (?) Měsíce se mi zdá, že je to jak se mu zachce. A co se nestalo? 10.5 jsem dostala měsíčky, podle kalkulačky s 2 denním zpožděním. Trvalý chvilku. 16.5 co si pamatuji jsem už intimní vložky neměla. Asi v sobotu při sezení na WC že mě šla dlouhá , nudle ,. Hustá. Druhý den jsme měli s partnerem styk. Použili jsme dvě tbl Pharmatexu, ale jak byl v ráži, tak prostě se do mě udělal. Nastalo svědění, které trvalo až do úterý. V pondělí ráno mě začaly bolet vaječníky a do 24 hodin od styku jsem si začala pro Postinor. Bolest vaječníků byla až do úterý. Plus celou dobu šílená chuť na sex a průhledný až bodový výtok. Teď je jakoby hustý a roztáhne se mezi prsty. Včera byl ještě spíš bodový, až potom sem tam se držel mezi prsty. Ale bůhví, zda to nebylo z nadrzenosti. Fakt nevím co dělat? Podle kalkulačky, 19.5 jsem měla první plodný den. Ale bolesti vaječníků přišly už v pondělí. Bůhví jak to tedy je. Jinak mám zvýšenou teplotu od včera 37.9

Vážně má. Nervy na pochodu. Nějaké rady a zkušenosti? Plánují si udělat příští týden test HCG jako sanoplatce

danielle1988
autor
22. kvě 2019

@danielle1988 Pardon za chyby. Píšu z mobilu, kde je automaticky slovník

klea81
22. kvě 2019

Pharmatex jsme používali několik let jako jedinou ochranu i v plodnych dnech a fungoval... Je potřeba dodržet návod, bez mýdla atd.

danielle1988
autor
23. kvě 2019

Mám hodně obavu, protože někomu Pharmatex selhal i bez ovulacnich dní. A co si tak marně vzpomínám, tak měsíčky byly kratší, než jindy. A chuť na sex, objímání byla už od +-15.5. ale ovulační bolesti přišly v pondělí. Styk byl den předtím. Vážně mám nervy v haji. Volala jsem své doktorce a ta mi řekla, že za 3 týdny si mám udělat těhotenský test. Jinak jsme domluvené na konzultaci ohledně jiné antikoncepce ........ Myslím si, že v době styku jsem měla den před ovulaci nebo přímo den ovulace, odolné chuti na sex, jídlo a bolesti vaječníků .....

martaskaaa
23. kvě 2019

A dite predpokladam jeste neplanujete, kdyz tak plašíš. Pokud sis vzala postinor, plus ten parmatex jako chranu, těhotná by jsi byt neměla. Jen pocitej s tim, že po postinoru muzes mit rozhozeny cyklus

danielle1988
autor
23. kvě 2019

Ne, neplánujeme. Nikdy. Ano, plasim. Nemám nic proti dětem, ale osobně je nechci. A nejsem žádná kariérista, ale prostě nemám v sobě chuť pocit dítě .......... HA jsem věřila. Nikdy by mě nenapadlo, že selže, celých 8 let bez starostí, ale podepsala se na zdravotních problémech. Osobně mám větší důvěru ke kondomu, ale viz to co se stalo 😞 Poprvé. Plasim a doufám, že vše jsme jako vždycky dodrženy : 5 minut, partner se nekoupal v mýdle (já ne). Pro jistotu jsme použili dvě tabletky, ale stejně v den ovulace je možné všechno.

martaskaaa
23. kvě 2019

Nikdy nerikej nikdy, treba za par let budete miminko chtít. Ja HA brala 9let a taky to udelalo paseku, takže chápu. Jedine zkusit nehormonalni telisko, ale to taky neni spolehlivé. V podstatě nic není spolehlive na 100% nez nemít sex nebo sterilizace. Ale myslim, že to bude ok, test zkus za 2tydny, to uz by mělo byt poznat, pokud vis kdy byla ovulace.

danielle1988
autor
23. kvě 2019

Právě, že nevím. Podle kalkulačky by měla být zítra. Ale MS začala 10.5 a skončila o pár dní později. Co vím, 16 už nebyla. Možná dříve. A od 15 jsem měla divné stavy: chuť se objímat, chuť na sex. A toto pondělí přišly bolesti podbřišku, než jsem si vzala Postinor. Úterý a středa zvýšená teplota, teď zase klesla. Ale může to být právě negativní účinek Postinoru. Tak že předpokládám, že styk byl v den ovulace a nebo den předtím. Což v obojí případě je velká šance. Dnes mě už vaječníky neboli, což by asi odpovídalo tomu, že kalkulačka špatně vyhodnotila ovulaci na zítra a ta spíš proběhla v to pondělí - podle bolesti.

Opravdu, dítě nechci. Nejenom, protože nějak nemám potřebu, ale i třeba kvůli tomu, že mám problémy s váhou 170 cm a 45-50 kg 😞

Plánují, když se nedostaví díky Postinoru MS dřív, jít příští pátek na HCG

danielle1988
autor
23. kvě 2019

Asi spíš budu v tomto případě věřit svému tělu. Protože dnes chuť na sex už taková není, hlen také ne. Čili jen doufám, že Pharnatex s kombinací s Postinorem zabere. Protože to vážně vypadá, že styk byl v +- den ovulace.

klea81
23. kvě 2019

@danielle1988 a co je to za problém s váhou? lehká podvaha... A v tehu stejně priberes...dokud máš MS, tak zase nevážíš tak málo. Já mívala na 172 cm, 51 kg a mám 2 děti bez problémů.

danielle1988
autor
23. kvě 2019

Podle lékařky problém je. I podle mě - mám co dělat fungovat a to mám váhu jen díky sportu. Svaly. Žádné tuky. Hrozný ...... Bez sportu rapidně hubnu