Pichlavá bolest nad pupíkem ve 23. tt

xxjenns
15. črc 2017

Holky poraďte. Už druhý den mám úplně jinou best bricha než klasickou při růstu delohy. Je to hodně silna pichlava narázová bolést v pasu nad pupikem. Těžko se to popisuje:( jen to v tu chvíli jako by v pruhu hodně zabili a hned přestane a tak se to opakuje několikrát za den i v noci kdy se probudím. Mela jste to některá? Nebo mam jet na pohotovost. Pohyby miminka cítím. Moc děkuji.

jiriknatal
15. črc 2017

Nepripomina to krece menstruacni? V tom pripade to je normalni🙂 taky me pobolivalo bricho, hlavne v noci, bolelo to docela dost. Jinak u doktora za optani nic nedate🙂

wevush
15. črc 2017

@xxjenns Také jsem tyhle bolesti kolem pupíku měla. Objevovaly se několikrát denně během asi 2-3 týdnu a pak přestaly. Miminko bylo v pořádku, nemělo to žádné negativní účinky.

iva27
15. črc 2017

@xxjenns taky jsem neco podobneho mela v tehotenstvi,jenze me ta bolest trvala i nekolik hodin.Pichani nad pupikem az pod zebra.Byla jsem s tim nekolikrat na pohotovosti na nic neprisli a prestalo to az po porodu.Zabrala mi vzdy NoSpa,kterou ale musi predepdat Dr.

monina1210
15. črc 2017

I ja jsem s necim podobnym jela na pohotovost - mela jsem pocit, ze se vevnitr neco odlupuje, trha 🙂 fakt to bylo neprijemne. Doktorka me vysetrila a smala se, ze me chlapecek okopava. Bolest presla za par dni, kdyz porostlo bricho. Obcas se to pak zopakovalo, vzdy za par dni uleva, dle doktora bricho nestiha deloze.. Vsechno je urcite v poradku, neboj. Pry kdyby bylo neco spatne, krvacela bych.

xxjenns
autor
16. črc 2017

Moc moc děkuji za vaše zkušenosti, uklidnili jste mě. Už ať je mala venku a nemusím se tak pořád bát🙂 Mam od začátku rizikové a ležela sem 4 měsíce i s hematomem tak se porad modlím ať to dotáhnem do zdárného konce.