Podivná zpožděná "menstruace"

nikca94
13. čer 2018

Ahoj holky, dnes jsem 19 dní po ovulaci- vím přesně, kdy ovu byla podle bolesti břicha. Minulý měsíc jsem měla 5 dni zpoždění. Tentokrát přišla na termín, ale místo 6-7 dní trvala 1,5 dne. Byla celkem silná, ale pak během hodiny jako když utne a nic. Ani špinění prostě nic. Testy jsem zkoušela a i naposledy včera ráno a negativní. Mam divný pocit v břiše, není mi úplně nejlíp a neskutečně se potim. A absolutně netuším, co se ve mě děje. Včera jsem to znovu dostala a "menstruace" trvala přesně hodinku. Byla zase celkem silná a po hodině jak když se mávne proutkem a byla pryč. Nenastalo ani špinění prostě najednou úplně čisto. 😁 večer jsem opravdu jen malinko růžově špinila, bylo to vidět ale jen na papíře. Tak říkám příteli, že to po szyku se většinou spustí, tak jsme zkoušeli a nic...
Vůbec nevím co s tím. Zkusím test znovu kolem víkendu, ale těhotná asi nebudu. Na gyndě jsem byla před 3 týdny a vše v pořádku a ani na utz nebyla vidět žádná cysta, takže tím to taky nebude... Antikoncepci neberu a praktikujeme přerušovanou soulož převážně 2x po sobě 😁 vím, že v takovém případě je přerušování zbytečné, ale na "ostro" chceme začít až po prázdninách a do té doby to necháme na přírodě 🤗
Děkuji všem za reakce 🌹
Děkuji všem za zkušenosti 🌹

xcassiopea
13. čer 2018

Ahoj, měla jsem normální menstrukaci do 20týdne těhotenství a dokonce i negativní testy co jsem si dělala když jsem měla divný pocit. Moje poslední menstruace byla 2x přerušovaná tak jsem pak navštívila gynekologa, zvláštně mi bublalo v břiše jako kdybych měla zánět vaječníku a řekl mi, že jsem ve 20tém týdnu. Nepíšeš svůj věk, ale může to být i hormonální porucha nebo nerovnováha, tak mi vysvětlili mojí situaci. Přehu hodně štěstí, jestli to bude hned nebo až po prázdninách, na tom už asi nesejde.

nikca94
autor
13. čer 2018

Je mi 24, antikoncepci jsem vysadila na konci října a nikdy nebyl problém. Až minulý měsíc zpoždění 5 dní, potom návštěva dr. Na utz nic a vše bylo ok. Až doteď..Tak já nevím. Volat na gyndu? Nebo čekat co bude dál.
Nesejde, možná by to bylo lepší než to plánovat, počítat a upnout se na to a čekat kdy to vyjde. 😊

martiniquest
13. čer 2018

Taky jsi mohla potratit. Je to celkem bezne.

martinahost
13. čer 2018

Ahoj. Taky to tak mam cyklus mám 28 dni + - 2 dny a menstruaci by jsem mela mit 5 dni ,ale dostanu menstruaci, dva dny mám normální, potom mi jako kdyby uplne skončí, pár dni vubec nekrvacim a potom se mi zase spusti a strašne dlouho spinim. Tehotná urcite nejsem, nestálo se mi to poprve, ale je to neprijemné. V léte mám jit na preventívku,tak to reknu gyn.

nikca94
autor
13. čer 2018

@martinahost když já ani nešpinim. Nepotřebuju ani vložky..Včera to fakt byl spis fliček na papíře a nic. Mě to prostě skončí úplně. 🤔

nikca94
autor
13. čer 2018

@martiniquest to mě taky napadlo, ale to bych odmenstruovala normálně ne?

nikca94
autor
13. čer 2018

Tak jsem zkoušela další test a zase negativní. Ani náznak ducha, nic. Tělo se mi prostě asi zbláznilo!🤔

martiniquest
13. čer 2018

@nikca94 Nemusi to tak byt. Prave ze muze dojit k odlouceni embrya a delozni vystelky, a pote uz jen spineni. Dalsi ms by pak prisla po sestinedeli.

nikca94
autor
14. čer 2018

Tak ja fakt nevím..včera večer jsem zase lehce špinila..Asi si zavolám na gyndu..

absintka19
29. čer 2018

@nikca94 jak jsi dopadla?

nikca94
autor
29. čer 2018

@absintka19 nijak. Volala jsem tam a jelikož jsem tam byla před měsícem a utz i stěry byly ok tak ještě mám měsíc počkat a uvidím jestli dorazí.. Pokud by mě bolelo břicho tak mám přijít. Nic mi není jen poslední dny mě při sexu píchá pravý vaječník. Zkouším průběžně testy a všechny negativní. Podle kalendáře by měla ms dorazit za 13 dni tak uvidíme. 🤔