Pozitivní těhu test, za 10 dní menstruace

adelajda5
10. lis 2017

Ahojky, rada bych se svěřilala s mou situaci. Poslední M/S 3/10. (Cyklus 28dni) Ms nedorazila a tak jsem 4/11 udělala test. Jasné pozitivni. ( to jsem testovala večer)Zopakovala jsem další dva ráno, druhá čárka jasné tmavá, viditelná. Přidala se bolest prsou, normálně to proste nemám, bolest břicha, zvracení, na wc jsem litala tak 20x za den, únava. Tohle trvalo do včerejška, tedy 9/11.. od rána nastal hnědý výtok a bolesti jako bych měla dostat MS, trvalo to cely den, večer jsem dělala test a čárka mizí. Dnes ráno je z hnědého výroku červená. Bolest v podbrisku jako při MS( mám hodně bolestivou vždy první 2 dny). Tak je to jasné a me tehotenstvi je ukončené .. počkám jak to teď bude s krvácením a kdyžtak do nemocnice. Ziji v Anglii a mají tu trochu jiný přístup než u nás na tohle, tak proste počkat, jak Bh bylo zle. Stalo se někomu? Ze test pozitivni, příznaky take a po 10 dnech přišla menstruace?

kejt29
10. lis 2017

@adelajda5 stava se a celkem casto. Je to sice smutne, ale telo ma vetsinou duvod, proc to udela. Ja potratila v 8tt. Priste to urcite vyjde az do konce 😉

adelajda5
autor
10. lis 2017

Tělo se s tím tedy teď popere samo? Další ms by měla přijít normálně jak jsem ji měla dostat nebo od dnešního data mám počítat?
Děkuji snad ano.. testy po 4dnech vynechání byly opravdu pozitivni, ne jen nějaký duch , o to víc me to mrzi. Je to adi hold příroda a ví, kdy je ten správný čas

ejmate
10. lis 2017

@adelajda5 Ahoj, mrzí mě to, také jsem potratila. Tělo by si s tím mělo poradit samo, ale kdybys dostala teplotu, tak hned navštiv lékaře, mohlo by se jednat o zánět dělohy. Já jsem byla na revizi, protože mrtvé embryo stále zůstávalo v děloze. Další menstruaci jsem dostala přesně měsíc od revize. Držím palce, ať to příště vyjde! 🙂

adelajda5
autor
10. lis 2017

Super, zatím krvácení není vůbec silné. Spis jen něco vychází, ale jako má normální ms to zatím není . Dekuju mockrat za podporu! Jsem klidnější.

nc30
10. lis 2017

@adelajda5 Pocita se od prvniho dnes MS tedy 9/11...zazila sem a lepsi takhle nez pozdeji a s revizi a vim ci ja cim vsim...priste to urcite vyjde.Rika se,ze se to pohnoji a dalsi se chyti samo...ja otehotnela hned ten dalsi cyklus.Pila sem kontryhel a kapkala Gynex👍

adelajda5
autor
10. lis 2017

Děkuji, tak to je super! Gratuluji a přeji klidně tehotenstvi z celého srdce👄 Bude všechno v pořádku!

nc30
10. lis 2017

Děkuji,to samé i tobě🌷