Prasklá cysta, krvácely jste? Jak dlouho to bolelo?

zdenulka2910
13. kvě 2017

Ahojte holky,chtěla bych zjistit vaše zkušenosti. Je tu někdo komu praskla samovolně cysta? Hlavně mě zajímá jestli jste krvácely a jak dlouho jste ještě cítily bolesti podbřišku. Díky🙂

terykk
13. kvě 2017

Ahoj ja cítila bolest jen když mi praskla a nekrvacela jsem vůbec . 😉

cybermis
13. kvě 2017

Ahojky, já teda taky vůbec nekrvácela, praskne v břišní dutině, takže je podle mě i blbost krvácet 😲 Bolí právě ta tekutina (já měla teda krvavé cysty = čokoládové). Jinak bolest příšerná, lezla jsem po 4, střídavě zvracela a měla průjem, trvalo to pár hodin 😖 Břicho bolelo pak několik dní ještě...ale proti tomu počátečnímu průběhu to bylo labůžo.

dvork
13. kvě 2017

Nekrvácela jsem, jen jsem cítila silnější bolest podobnou ovulační. Cysta se mi udělala po Clostilbegytu a u něj jsem ovulace cítila.

f.nina
13. kvě 2017

Holky Já bych měla taky dotaz ohledně cysty. 20.března mi měla začít menstruace, která nedorazila. Mudra mi sdělil, že mám cystu a píchla vyvolávačku. 3.4 tedy menstruace dorazila a 28.4 na kontrole mi doktorka sdělila, že po cystě není ani památky 🙂 Jenže menstruace o5 nedorazila. Má s tím někdo zkušenost? V úterý o5 zajdu na gyndu,ale už teď z toho mám docela stres.

f.nina
13. kvě 2017

Ještě bych dodala, že do toho března jsem měla menstruaci pravidelnou a vlastně jsem si podle ní mohla řídit hodinky 🙂

luska__
13. kvě 2017

Ahoj, me praskla 2.
Jednou bolest velká, ale to jsem vůbec nevěděla , ze mi praskla cysta a cely víkend jsem ležela , jak mi bylo zle ( nesla jsem k MUDr) to bylo 11/2015
A pak 3/2016 mi praskla v práci a to uz me malém vezla sanitka. Měla jsem mzitky, šla jsem na záchod si oplachnout obličej , zpátky do kanclu jsem uz skoro nedošla. Museli me chytit. Asi hodinu jsem jen "ležela" v židli a chtěla umřít. Ale opět k MUDr ne. Šla jsem na gyndu az druhy den. Tam mi doktor rekl, ze mi praskla cysta a ze mám volnou tekutinu v břichu. Nezdálo se mi to a na to konto změnila gynekologa a 3 den po prasknutí šla k jinému. Ten úplne v šoku, ze nejsem doma a ze mi nedělali punkci a kde si, co si. Měla jsem zákaz všeho a chodila na kontroly. Trvalo dlouho trvalo, nez se to vstrebalo. Mám pco na 1 vaječníku. Fuj je to hnus

zdenulka2910
autor
14. kvě 2017

Děkuju holky za odpovědi. Já právě začla trošku špinit i mimo cyklus,měla jsem bolesti podbřišku a asi za 2 dny ty bolesti začly být hodně silné,že jsem celý víkend proležela. Hned po víkendu jsem šla ke gynekologovi,kde mi řekl,že mi praskla "jenom" cysta. Takže jsem špinila víc jak týden,tak mě napadlo jestli to nemohlo být z té cysty.