Příliš krátký cyklus a chybějící ovulace. Máte zkušenost?

evorka
24. bře 2020

Ahoj všem,
ráda bych se zeptala, jestli má někdo zkušenosti s následujícím problémem.
Mám od porodu před rokem a půl velmi krátký cyklus. V současnosti jsem na 18-24 dnech, většinou tedy do těch 20. Stresy moc nemám, stresuje mě tak maximálně hulení sousedů na chodbě. Spím dostatečně, nejsem ani hubená ani tlustá, jím zdravě, mám pohyb i celkově spokojený život, vnější příčiny prostě nemůžu najít. Ovulace dle ovulačních testů neprobíhá, nicméně testy taky nemusí být spolehlivé, to vím. Z jedné takové neovulace mám dítě, že. Hormonální anti jsem nikdy nebrala, dříve jsem měla cyklus dost pravidelný, 29 dní. Teď, za posledních 10 měsíců, katastrofa. Dr to zatím řešila bylinným preparátem a teď mám prý pít kontryhel. Je mi dost přes 30. Rádi bychom další dítě.. Nicméně, s tímto cyklem? Spíše to vypadá na předčasný přechod, proboha. Má s tím někdo zkušenost? Neprosím si tady o ujištění, že určitě otěhotním a všechno bude super. Jedna věc je další dítě a jiná věc je zdraví. Vizuálně je vše v pořádku, ultrazvuk vyšetření v pořádku. Jo, štítnou žlázu léčím dlouhodobě, Dr. je se současnými výsledky pod medikací velmi spokojená, takže TSH hodnoty by problém být neměly. Má někdo zkušenost s takovýmto cyklem, bez nějakých hmatatelných příčin, a hlavně zkušenost s tím, CO s tím? Děkuji všem.