Problémy po ukončení těhotenství a následné revizi

agis001
22. zář 2018

Ahoj holky, mám takový nepříjemný problém. Jsem 18 dnů po ukončení těhotenství ve 22tt s následnou revizi, jelikož se mi neodlučovala placenta. Už pár dnů mě pobolívá podbřišek a záda jako při MS (dnes je to maličko silnější než včera), mám problémy se stolicí, která je s prominutím hodně tenká, a navíc mě při vykonávání potřeby bolí již zmíněny podbřišek. Teplotu nemám, špinění pokračuje, ale nic hrozného. Jsem na rozpacích jestli jet se vyšetřit, nebo počkat do pondělí a jet ke své doktorce?

andelka
22. zář 2018

@agis001 ahoj,mám za sebou něco hodně podobného. Opravdu je to už 18 dní? Na kontrole po 14 dnech jsi nebyla? Já už jsem po 10 dnech neměla bolesti vůbec, natož takové, špinění též skončilo do těch 2 týdnů. Radši bych jela na kontrolu do nemocnice kde jsi byla.

agis001
autor
22. zář 2018

@andelka ano už je to 18 dní, na kontrolu mám jít až v úterý. Ty bolesti nejsou nijak silné, ale mám strach aby to něco nebylo. Ale jinak se cítím po fyzické stránce celkem dobře. Těhotenství to bylo první, takže nevím jak tyhle věcí probíhají. A jak jsi dopadla? bylo vše v pořádku?

andelka
22. zář 2018

@agis001 jj,byla. Po těch 14 dnech mi dělal Dr ultrazvuk,ještě tam něco zbývalo,ale říkal že budu ještě možná občas špinit,anebo to odejde s první ms. Ta přišla po 31 dnech a na kontrole po 6 nedělí bylo vše v pořádku. Myslím že skoro 3 týdny po by už bolesti být neměly. Lepší nechat se zkontrolovat.
Měla jsem zt, vyvolávali v 18 tt, pak též revize, nešla placenta. Teď jsem znovu těhotná,už 22 tt,a zatím ťuk ťuk vše ok.

agis001
autor
22. zář 2018

@andelka Gratuluji k těhu! Já jsem bolesti měla prvních pár dnů, pak už nic. Až teď, ale nevím jestli si to nezpůsobuji i sama jsem pořád nějak ve stresu, moc se pozoruji a hlavně mi miminko moc chybí... Momentálně mě ta bolest přešla, tak uvidím jestli se to zopakuje, když tak si zajdu na kontrolu. Díky moc za radu.

andelka
22. zář 2018

@agis001 přeju ať už je dobře a jsi v pořádku.🍀
Taky mi chybělo,a myslím na něj pořád. Psychicky se to zlepšilo tak po 2 měsících.

agis001
autor
22. zář 2018

Díky moc! Tobě ať těhulkování probíhá jak z učebnice.

andelka
22. zář 2018

@agis001 děkuju,zatím to tak fakt je 🙂