Problémy s Ms. Poradíte, prosím?

katka_loudova
9. bře 2021

Hezky večer, obracím se k vám pro radu. Jsem mladá žena. Cely život než jsem otěhotněla menstruace přišla každý měsíc pravidelně + - 1,2. Pak jsem otěhotněla no a jelikož jsem kojila tak menstruaci první rok malého skoro žádná myslím že jsem ji měla asi 2x s tím že nebyla nějak silná ani slabá. Moc jsem si s tím nedělala hlavu doktorka říkala že při kojení je to časté. Po malého roce jsem trochu začala být zoufalá tak jsem pila kontryhel. No a přišla ms myslím že 3 měsíce chodila normálně. No a pak nedorazila. Snažili jsme se o miminko v tu dobu a už je to přes rok a nic. Udelala jsem si test byl slabě pozitivní tak jsem byla šťastná že po tak dlouhý době to vyšlo. Jdu k doktorce a na ultrazvuku nic. Tak jsem dostala vyvolavačku ms přišla po týdnu a snad jen 2 dny slabá. Pak přišla po par dnech znova a to bylo normální. No a další měsíc byla trochu silnější a v únoru zase nic. Tak jsem šla k dktorce. Dala mi vyvolavacku. Beru momentálně antibiotika na boreliozu nelečenou takže jsem myslela že je to od toho a navíc jsem musela po 20 měsících přestat kvůli antibiotikům kojit. Abych došla k závěru. Je tu někdo kdo by mi mohl poradit. Jsem opravdu nešťastná beru silná antibiotika mám bolesti od té boreliozi a dotoho mě zlobí ms. Dneska po týdnu po vyvolavačce přišlo jen narůžovělé spínení a pak už nic. Omlouvám se za takový sloh. Ale jsem momentálně psychicky i fyzicky špatná a do toho jsme řekli že s 2 ditkem počkame když jsem na tom takhle. Hlavně mě doktorka straší že když otehotnim tak jak antibiotika tak boreliozi můžou miminku ublížit. Jsem opravdu nešťastná. 🙄