Růžový výtok. Začátek ms nebo zdravotní problém?

denyma
12. zář 2019

Ahoj, nerada takhle přispívám do diskuzí, ale nechce se mi lítat s výtokem k dontorovi ještě když mám před MS. Zbývají mi 4 dny do MS a předevčírem jsem měla ve výtoku trochu krve, myslela jsem si že to je začátek ms, že přišla dřív, zabalila se a byla v klidu, ale vše zůstalo čisté a krev nikde, jen ti zanedbatelné množství. Už mě pět dní bolí prsa a docela i hlava a teď jsem po čůrání měla na papíře růžový výtok. Všude čtu, že to bývá při ovulaci, nebi pak pri uhnizdivani vajicka. Oboji nepravděpodobné, pohlavní styk jsem měla 6. A mám čtyři dmy do ms. Nevylučuju ti ale na ivu mi to prijse pozdě a na uhnizdivani brzo. Muze to být jen divný zacatek ms nebi jiný zdrav. Problem?? Děkuji

sudylichozrout
12. zář 2019

@denyma Pokud jsi pohlavni styk mela 6. zari a MS cekas za 4 dny, muze jit klidne o implantacni krvaceni. Docela by to casove i sedelo. S jistotou ti nikdo nerekne, cim to bylo, takove slabe zaspineni muze mit ruzne priciny. Pockej na menstruaci. Pokud dorazi a problem se nebude dalsi cyklus opakovat, nech to byt. Kdyby se situace opakovala, res na gynde.

denyma
autor
12. zář 2019

@sudylichozrout díky moc, nechtěla jsem plašit a hned lítat na gyndu. Tak uvidíme jak se to vyvrbí. Hezký večer 🙂

jituli84
12. zář 2019

Zkus test, mě mamatest ukázal slabou čárku tři dny před MS