Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Růžový výtok. Začátek ms nebo zdravotní problém?

MenstruaceOvulaceInstinkt hnízdění během těhotenstvíBolest hlavyBolest prsouVaginální výtok
denyma
12. zář 2019

Ahoj, nerada takhle přispívám do diskuzí, ale nechce se mi lítat s výtokem k dontorovi ještě když mám před MS. Zbývají mi 4 dny do MS a předevčírem jsem měla ve výtoku trochu krve, myslela jsem si že to je začátek ms, že přišla dřív, zabalila se a byla v klidu, ale vše zůstalo čisté a krev nikde, jen ti zanedbatelné množství. Už mě pět dní bolí prsa a docela i hlava a teď jsem po čůrání měla na papíře růžový výtok. Všude čtu, že to bývá při ovulaci, nebi pak pri uhnizdivani vajicka. Oboji nepravděpodobné, pohlavní styk jsem měla 6. A mám čtyři dmy do ms. Nevylučuju ti ale na ivu mi to prijse pozdě a na uhnizdivani brzo. Muze to být jen divný zacatek ms nebi jiný zdrav. Problem?? Děkuji

sudylichozrout
12. zář 2019

@denyma Pokud jsi pohlavni styk mela 6. zari a MS cekas za 4 dny, muze jit klidne o implantacni krvaceni. Docela by to casove i sedelo. S jistotou ti nikdo nerekne, cim to bylo, takove slabe zaspineni muze mit ruzne priciny. Pockej na menstruaci. Pokud dorazi a problem se nebude dalsi cyklus opakovat, nech to byt. Kdyby se situace opakovala, res na gynde.

denyma
autor
12. zář 2019

@sudylichozrout díky moc, nechtěla jsem plašit a hned lítat na gyndu. Tak uvidíme jak se to vyvrbí. Hezký večer 🙂

jituli84
12. zář 2019

Zkus test, mě mamatest ukázal slabou čárku tři dny před MS

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru